Hry zadarmo, nebo se slevou: Jarní akce a ultra šachy zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Spring Sale

Jaro se nám za okny pomalu rozjíždí a s ním začínají i tematické slevy v několika digitálních obchodech a výjimkou není ani GOG. Tradičně kombinuje novější tituly spolu s retro klasikami. Mezi nejvýhodnější nabídky tentokrát patří XCOM 2 (2,67$). Za necelých 60 korun dostanete jednu z nejlepších moderních tahovek. Příběh následuje scénář, kdy vetřelci z vesmíru ovládnuli Zemi a naše skupina se ji snaží získat zpět do rukou lidstva.

f0e0ec73-a11e-4b7d-a3f3-db7fcf8dc788

We Happy Few (6,43$) je netradiční survival akce, ve které přežíváte ve společnosti závislé na drogách. Díky nim si zdejší obyvatelé přijdou jako v ráji. Realita je ale pravým opakem. Jakmile si ale nevezmete svoji dávku, strážci zákona to nehodlají nechat jen tak. Nemohou totiž dovolit, aby kdokoliv vybočil z řady.

Bridge Constructor Portal (2,13$) je sice menší záležitost, ale dokáže svými hlavolamy na chvíli zamotat hlavu. Koncept stavění mostů tak, aby po nich auta s nákladem bezpečně přejela, už je tady dlouho. S přidáním portálů ale dostává práce architekta zcela nový rozměr. A pokud neholdujete Portalu, je tady i varianta s tematikou Walking Dead (2,13$).

I když se úspěch prvního dílů úplně nepovedlo napodobit, Dishonored 2 (6,43$) je výborná stealth akce, která příběh Corva přenáší do nového prosluněného prostředí města Karnaca. Kromě nových schopností od Cizince si tentokrát můžete i vybrat, za koho budete hrát. Vedle Corva může být v hlavní roli příběhu i Emily.

Diskuze (1) Další článek: Elden Ring už si můžete zahrát s ray tracingem. Nový patch spolu s tím přináší i balanční změny

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,