Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce PlayStationu a válečný Verdun zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Verdun a Defense Grid: The Awakening zdarma

Další týden slev a další dvojice titulů zdarma, které si můžete uzmout na Epic Store. Tentokrát tady máme jednu válečnou multiplayerovku a tower defense strategii. Verdun se odehrává na západní frontě během první světové války. Jedná se o čistě multiplayerovou záležitost. Vyzkoušíte si jak roli útočící čety, tak obranu své linie.

image.png

I když je Verdun v první řadě akční FPS, tak v něm hraje důležitou roli i taktika. To platí zejména v režimu První linie, kde postupně dobýváte území a podle toho, nad jak velkou částí máte zrovna kontrolu, se prostředí mění. Samozřejmě ale nechybí ani tradičnější herní módy jako je Deathmatch.

Oproti tomu je Defense Grid: The Awakening přímočařejší. Na své základně stavíte a vylepšujete vybavení a zbraně, díky kterým nepřátelské jednotky padnou co možná nejrychleji. S každou další vlnou se úroveň obtížnosti zvyšuje, takže postupně budete muset více promýšlet, jaké prostředky proti nepřátelům použít.

Váš názor Další článek: Remake hororového Dead Space oficiálně oznámen, podívejte se na trailer

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Prohlédněte si 1600 ruských základen na detailní družicové mapě. Rezavějící Kuzněcov, Moskva i raketoplán Bajkal

Prohlédněte si 1600 ruských základen na detailní družicové mapě. Rezavějící Kuzněcov, Moskva i raketoplán Bajkal

** Google má kvalitní družicové snímky Ruska ** Najdete na nich i tu poslední ruskou vojenskou základnu ** Nadšenci jich lokalizovali už okolo 1 600

Jakub Čížek
RuskoArmádaMapy