Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce v plném proudu a Sonic Mania zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Sonic Mania a Horizon Chase Turbo zdarma

Ani tento týden vás Epic neochudí o další porci her zdarma. Opět si můžete do knihovny přidat rovnou dva tituly. První z nich je Sonic Mania, která vyšla v rámci oslav 25. výročí této značky. Sega tím vzdává hold klasickým dílům, které vycházely v době konzole Sega Genesis.

image.png

Sonic Mania tedy vypadá jako retro kousek, ale ve skutečnosti vyšla v roce 2017. Všech 12 nových levelů si tak můžete spolu se Sonicem projít ve stylu, který je mezi fanoušky série nejoblíbenější skrz celou její historii.

Kromě toho je také zdarma Horizon Chase Turbo, což jsou nezávislé arkádové závody od studia Aquiris Game. Jeho autoři se inspirovali u klasik z 80. a 90. let minulého století. K tomu si zakládají na lokálním hraní. V různých modelech se budete v rámci turnajů prohánět po silnicích ve všech koutech světa.

Váš názor Další článek: Trailer na sci-fi epos Starfield sestával přímo z herních záběrů, bez dalších úprav

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,