Hry zadarmo, nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Hood: Outlaws & Legends zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Steam - Letní výprodej

I když letní výprodeje na Steamu už nejsou tak velkou událostí, jako tomu bylo před lety, tak je to stále výborná příležitost k doplnění starších kousků do vaší herní knihovny. Výběr je opravdu široký a je velmi pravděpodobné, že většina vašeho seznamu přání bude mezi slevami zahrnuta.

03 fifa-22 1.jpg

U hráčů podle žebříčků Steamu zabodovala FIFA 22 (9,6€). Zatím poslední ročník posunul tradiční fotbal zase o něco dál. Je to také předposlední ročník FIFA, který vyjde pod záštitou EA Sports. Od příštího roku už bude známá jako EA Sports FC. Do té doby se ale stále můžete vracet ke klasickému fotbalu, ve kterém jako obvykle najdete klasické módy včetně kariéry nebo Ultimate Teamu.

Součástí slev jsou také pecky od studia Rockstar Games. Grant Theft Auto V už máte dost pravděpodobně všichni, ale pokud by se náhodou našel někdo, komu stále chybí, tak nyní můžete mít se slušnou slevou Premium edici (15€), která zahrnuje několik bonusů do multiplayeru. Kromě toho se můžete vydat i na divoký západ v Red Dead Redemption 2 (30€), které i po letech patří mezi ty nejlepší singleplayerové hry historie.

Pro milovníky kamionů tady máme český Euro Truck Simulator 2 (5€). Z pohodlí domova si můžete projet několik zemí Evropy. Kromě základní hry jsou ve slevách i skoro všechna DLC rozšíření. Spolu s nimi se podíváte třeba do Itálie, Francie nebo do skandinávských zemí.

Speciál: 10 let Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V slaví deset let. GTA 5 se začalo prodávat 17. září 2013, tenkrát pro PS3 a Xbox 360. O rok později přišel port pro PS4 a Xbox One a v roce 2015 také verze pro Windows. Je to úspěšná akční hra s otevřeným světem, která se odehrává ve smyšleném současném světě inspirovaným Jižní Kalifornií a hráči se dostávají do role kriminálníků. Hra zaujala svým rozsahem, pestrostí, zábavností i vysokou úrovní grafického zpracování.

Váš názor Další článek: Spellbreak příští rok zavře své brány. Jeho tvůrce odkoupil Blizzard. Budou se podílet na vývoji World of Warcraft

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,