Hry zadarmo, nebo se slevou: Letní výprodeje, zlevněné Hogwarts Legacy a The Elder Scrolls Online zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Breeze Indie Sale

Po velké letní akci se dostávají ke slovu na GOGu hry od nezávislých tvůrců. Snad není potřeba neustále opakovat, že se jejich tituly rovnají i největším značkám díky své nápaditosti. Důkazem toho je třeba Darkest Dungeon (7,38$), ve kterém se s partou dobrodruhů prodíráte chodbami podzemí a bojujete s potvoráky všeho druhu. Mezi výpravami se o svoje svěřejce musíte dobře postarat. Nezáleží jen na jejich výbavě a fyzickém zdraví. Musíte dbát také na to, aby se někdo během výpravy psychicky nezhroutil.

8df933ee-8fea-4854-83f5-f3d26a9a0770

Do konce roku bychom se měli dočkat vydání The Talos Principle 2. Pokud patříte mezi nadšence do řešení hádanek, rozhodně byste neměli vynechat ani první díl. The Talos Principle: Gold Edition (7,22$) vás provede sérii hlavolamů se stupňující se obtížnosti. Tato edice zahrnuje i DLC doplňky, se kterými vás hra zabaví ještě o pár hodin déle.

Na druhou stranu by si někdo chtěl od přemýšlení odpočinout. Na to bychom vám doporučili jednoduchou akci Hotline Miami (1,82$), kde z top-down pohledu vybíjíte jeden level za druhým. Musíte být ale ostražití. Nepřátelé sice většinou padnou na jednu ráno, ale to platí i o hlavní postavě. Je tedy potřeba dobře si promyslet postup a pak plán perfektně provést. To vše za doprovodu výborného soundtracku.

Už dlouho jsme tady neměli moderní pojetí žánru krokovacích dungeonů. Jedním z těch nejpovedenějších je Legend of Grimrock (4$). Sice už má také na kontě pár let, ale oproti klasikám z devadesátek je to ještě svěží mladík. Na výpravu vyrážíme s partou vězňů, kteří jsou uvrženi do vyhnanství k hoře Grimrock. Její okolí ale skrývá víc než jen neprobádanou divočinu.

Váš názor Další článek: The Crew Motorfest v nových záběrech ukazuje jízdu autem, lodí i let letadlem nad ostrovem Oahu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,