Hry zadarmo nebo se slevou: mafiánská akce a čtveřice her zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – French Touch Sale + Syberia 1 & 2 zdarma

Na GOGu si pro vás tento týden připravili rovnou dvě pěkné akce. Abyste využili té první, tak ani nebudete muset vytahovat peněženku. Aktuální rozdávačka potěší hlavně příznivce žánru adventur. Do knihovny si totiž zdarma můžete přidat první dva díly série Syberia. Musíte si ovšem pospíšit. Tato nabídka trvá pouze do sobotního odpoledne.

image.png

Společně s tím probíhá také akce zaměřená na hry od francouzských vývojářských studií a nejsou to žádné maličkosti. Najdeme mezi nimi například A Plague Tale: Innocence (12€), což je jedna z nejlepších příběhovek posledních let, která vypráví o dvojici sourozenců utíkajících před inkvizicí v dobách morové epidemie. Vedle samotné hry je zlevněné také DLC Coats of Arms (1,4€).

Dalším větším jménem mezi těmito slevami je Dishonored. Tato stealth akce, ve které je hlavní hrdina neprávem obviněn z vraždy královny, se hraje stále výborně. Můžete si pořídit celou sérii pěkně pohromadě v Complete Collection (35€). Ta obsahuje první dva díly včetně DLC spolu se samostatným doplňkem Death of the Outsider.

Fanoušci RPG by pak neměli přehlédnout GreedFall (17,5€) od studia Spiders, ve kterém se vydáme na tajemný magický ostrov. Vývoj postavy, stejně jako příběh se odvíjí čistě od vašich rozhodnutí. Pokud si připlatíte 2,5€ navíc, můžete mít hru rovnou v Gold edici zahrnující i DLC.

Diskuze (6) Další článek: Valve představilo vlastní přenosnou konzoli Steam Deck. Vyjde už na konci roku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,