Hry zadarmo nebo se slevou: nestárnoucí klasiky a Sherlock zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Games Store – Sherlock Holmes: Crimes & Punishments zdarma + Spring Sale

Po týdnech, kdy Epic rozdával ve svém obchodě hned několik her zdarma, tady tentokrát máme jen jeden titul. Jedná se o příběh se světoznámým detektivem v hlavní roli a dost možná o jeden z nejlepších výtvorů studia Frogwares, takže pro hráče adventur to bude jistě vítaný přírůstek do knihovny.

image.png

Není to ale jediná hra Sherlocka Holmese, kterou má na svědomí. Kromě tohoto dílu vznikl ještě jeden s podtitulem The Devil‘s Daughter. Crimes & Punishments je ale podle všeho tím lepším z nich. Už jen kvůli zpracování příběhu a systému vyšetřování. Samozřejmě nechybí systém dedukce, který je pro Sherlocka dosti typický.

Na Steam míří akční Borderlands 3 i s novými příběhovými přídavky

Na Steam míří akční Borderlands 3 i s novými příběhovými přídavky

Je docela možné, že v průběhu týdne do nabídky přibude ještě další titul. Poslední dobou to není nic neobvyklého, že kromě tradičního rozdávání, kde se hry mění každý čtvrtek večer, se do nabídky her zdarma přidává ještě něco navíc. Podobně to bylo například se hrou Totally Reliable Delivery Service.

Aktualizace: Naše předpověď se vyplnila. Spolu s Sherlockem si do knihovny můžete zařadit i hororovou adventuru Close to the Sun.

Kromě toho na Epicu najdete ještě jarní slevovou akci. Zahrnuje celou řadu titulů, kterou si na PC můžete pořídit exkluzivně na této digitální distribuci. Do tohoto výčtu každopádně už nějakou chvíli nepatří Borderlands 3 (29,99€). Pokračování této bizarní série stříleček se ukázalo jako důstojný návrat do světa lovců pokladů se stovkami zbraní v kapsách. Nechybí ani Red Dead Redemption 2 (47,99€) nebo Detroit: Become Human (35,91€).

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

dnes | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A