Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Humble Choice: Warhammer Chaosbane, Pathologic 2 a další

S novým rokem přišla nová nabídka v předplatném Humble Choice. Zatímco většinou tady máme dvě hry, kvůli kterým se o něm vyplatí zauvažovat, je to tentokrát o poznání lepší. Začít můžeme třeba diablovkou Warhammer: Chaosbane. Oproti velkým RPG z tohoto žánru sice není tak komplexní, ale akce má dost na to, aby vás zabavil na několik hodin.

5278f97f-8080-47dd-82f4-b8701ba1d3ee

Vedle toho tady máme hororovku Pathologic 2, ve které se budete snažit zachránit malé městečko. Situace ale rozhodně není příznivá. Společnost je na pokraji rozpadu. Když máte možnost volby, neznamená to, že jedna je dobrá a druhá špatná. Většinou to vypadá tak, že se jen snažíte vybrat to menší zlo.

Na pořádnou hru z univerza Vampire: The Masquerade už čekáme dlouhou dobu. V posledních letech nás alespoň studio Draw Distance zásobuje svými vizuálními romány. Shadows of New York je nejnovějším z nich a vypráví samostatný příběh, takže se do něj můžete pustit i bez znalostí předchozího dílu.

Ancestors měli být dalším velkým hitem vývojáře jménem Patrice Désilets, který stál u zrodu série Assassin’s Creed. Bohužel to tak úplně nedopadlo, ale lepší zpracování evoluce lidstva, než je právě v Ancestors v žádné jiné hře nenajdete. Kromě toho všeho tento měsíc opět platí nabídka, že předplatitelé dostanou všech 12 nabízených titulů. Kompletní přehled najdete zde.

Váš názor Další článek: Twitch odstranil populární emotikon, podporoval totiž násilí v Kapitolu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Japonský obrněnec. Test barevné LED tiskárny OKI C650

Japonský obrněnec. Test barevné LED tiskárny OKI C650

Barevná laserová/LED tiskárna od japonské společnosti OKI najde využití především v kancelářích. Na robustní a zároveň kompaktní LEDce můžete tisknout na řadu různých formátů, od obálky až po půl druhého metru dlouhý banner.

Jan Spěšný
OKITiskárnyTesty
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Wear OS 2 pomalu zavírá krám. Po resetu nefungují poznámky ani Google Mapy, a brzy bude hůř

Wear OS 2 pomalu zavírá krám. Po resetu nefungují poznámky ani Google Mapy, a brzy bude hůř

** Google připravil novou verzi aplikací Google Map a Google Keep ** Pokud si resetujete Wear OS 2 hodinky, už je nesputíte ** Je to jen čirá náhoda, nebo taktika, jak vás přimět k upgradu?

Martin Chroust
Google MapyWear OS
Astronomové nalezli pozůstatky zničené sluneční soustavy
Jiří Černý
AstronomieSluneční soustava

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách