Hry zadarmo, nebo se slevou: Novoroční akce a Kerbal Space Program zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – New Year Resolution Sale

Vánoční slevy okamžitě vystřídaly ty novoroční a GOG není výjimkou. Jak už ve zdejším obchodě bývá zvykem, najdete tady širokou plejádu her, která zahrnuje nové i retro tituly. Dobře se daří například kompletní edici Horizon: Zero Dawn (16,6$). Po nepříliš vydařeném startu PC verze, který se neobešel bez technických problémů, se postupem času stav hry výrazně zlepšil.

horizonzerodawn_2017013jgt.png

Z časem ověřených klasik tady máme s velkou slevou Middle-Earth: Shadow of War (6$), ve kterém se s Talionem a Celebrimborem podruhé postavíme Sauronovým silám. Důležitou součástí tohoto dílu je mimo zabíjení skřetů také osvobozování a následná obrana pevností. Nepřátele tak můžete kompletně vytlačit ze svého území.

S 60% slevou můžete mít i předloňskou adventuru Sherlock Holmes: Chapter One (18$), ve které se podíváme na počátek kariéry tohoto světoznámého detektiva. Ostrov ve Středozemním moři, kde se Chapter One odehrává, je plný případů, které čekají na vyřešení. K vyšetřování samozřejmě patří i používání pověstného umění dedukce.

Pro hráče příběhovek je mezi slevami i nový Monkey Island. Return to Monkey Island (18,5$) pokračuje ve vyprávění příběhu Guybrushe Threepwooda, který stále tajemství Opičího ostrova neobjevil. Problémy ale dorazily i na ostrov Melee, kde se obměnilo vedení a na posty starých pardálů nastoupila nová krev.

Váš názor Další článek: PlayStation představil ovladač pro handicapované hráče. Project Leonardo je sada s širokými možnostmi úprav

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,