Hry zadarmo, nebo se slevou: podzimní akce a kooperační Warhammer: Vermintide II zdarma na Steamu

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Rising Storm 2: Vietnam a Filament zdarma

Stejně jako v předchozím týdnu si i tentokrát na Epic Store můžete do své knihovny přidat rovnou dva tituly zcela zdarma. Prvním z nich je logická indie hra Filament. Dostaneteme se na palubu plavidla The Alabaster, jehož posádka z neznámých důvodů zmizela. Vzhledem k tomu, že je hratelnost založená převážně na řešení hádanek, tak si s nimi vývojáři pořádně vyhráli. Celkem jich musíte rozlousknout více než 300.

d213ab54-1cd4-4a94-8661-4311912b9010

Většinu z vás ale stejně více bude zajímat válečná mutliplayerová střílečka Rising Storm 2: Vietnam, ve které se na velkých mapách vydáme do boje, do kterých se může zapojit až 64 hráčů. Zbraní si také užijete do sytosti. Ve hře jich je více než 50. Pokud ale pravidelně sbíráte hry zdarma v Epic Store každý týden, tak tento titul už pravděpodobně ve své knihovně máte. Můžete si alespoň doplnit DLC, která jsou momentálně ve slevě.

Diskuze (4) Další článek: Recenze hry God of War Ragnarök. Velkolepý závěr severské ságy

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,