Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – MudRunner zdarma

Simulátorů je nepřeberné množství. Téměř cokoliv vás napadne má i svoji herní variantu. MadRunner je ale mnohem tradičnější titul, než bizarnosti typu simulátor kamene či Goat Simulator. Radost z aktuální hry zdarma na Epicu budou mít především milovníci těžké techniky. S různými stroji se budete brodit v bahně a močálech.

image.png

Tvůrci ze Saber Interactive si v MadRunnerovi zakládají hlavně na věrné simulaci fyziky a povrchů. Kola vašich vozidel se zabořují od bahna, na cestách po vás zůstávají vyjeté koleje a na každém povrchu je cítit, že se od ostatních něčím liší. Není to ale jen o prostém ježdění krajinou. Čeká vás hromada úkolů jako třeba dopravit náklad na určité místo. Pak už ale přicházejí složitější záležitosti. Vytáhnout vozidlo zapadlé v močále není žádná sranda.

SnowRunner: skrz bahno, močály i závěje | Recenze

SnowRunner: skrz bahno, močály i závěje | Recenze

Pokud by to pro vás bylo málo špinavé práce, můžete se podívat ještě na nástupce této hry jménem SnowRunner od stejného studia. Jak již název napovídá, kromě bahna a vody se tentokrát budete muset vypořádat i se sněhovými závějemi a ledovkou. S tím samozřejmě přicházejí nové výzvy, oblasti a také nové přírůstky do vozového parku.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play