Hry zadarmo nebo se slevou: povánoční nadílka a zimní slevy na Steamu

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store - Rozdávání her až do konce roku

Co Epic slíbil, to také postupně během posledního týdne plní. Každý den se ve zdejším obchodě obměňuje nabídka her zdarma. Díky tomu jste si mohli přijít na několik pěkných kousků jako je Alien: Isolation, Cities: Skylines nebo Metro 2033. Do dnešního odpoledne máte ještě čas si aktivovat plošinovku Inside.

image.png

Inside je logická plošinovka od studia Playdead, které bylo již dříve známé díky hře Limbo spadající do stejného žánru. Tentokrát si zahrajeme za chlapce, který se ocitne uprostřed dění tajného projektu. Aby se odsud dostal bez úhony, bude muset překonat celou řadu překážek.

Podle uniklého seznamu, který se zatím nemýlil v nadcházejících hrách zdarma ani jednou, bychom se během dnešního odpoledne měli dočkat Darkest Dungeonu, což je velmi populární rogue-like RPG. Skládáte si partu hrdinů, trénujete je a vydáváte se s nimi do podzemí na nebezpečné výpravy. Musíte dávat pozor nejen na to, aby některý z nich nezemřel, ale hraje tady roli i jejich psychický stav.

Diskuze (1) Další článek: Cyberpunk 2077 slaví, nehledě na problémy prodal přes 13 milionů kopií

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,