Hry zadarmo, nebo se slevou: přichází halloweenské akce a rozdává se Fallout 3 zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Bethesda Halloween Sale

Na GOGu tento týden s velkou akcí přišla společnost Bethesda. Od ní můžete znát značky jako The Elder Scrolls, Dishonored, Fallout a spoustu dalších. Ve slevách sice nejsou zahrnuty všechny hry z jejich portfolia, ale slevy jsou to alespoň pořádné. Jako první nám padla do oka Dishonored: Complete Collection (17,15$). S ní dostanete celou tuhle stealh sérii v jednom balení, a to včetně DLC.

f3b7e856-f79a-4067-89b6-a62584c93f09

Když už je řeč o obsáhlejších baleních, můžeme přejít k Evil Within Bundle (4,9$). Společně s prvním dílem vás tady čeká i trojice příběhových DLC. Pokud už samotnou hru máte, ale chybí vám dodatečný obsah, tak je zlevněný i season pass (3,9$) zahrnující všechna DLC. Balení, kde byste měli společně s jedničkou i druhý díl, tady bohužel nemáme. Evil Within 2 (4,41$) si budete muset pořídit zvlášť.

Nyní se podíváme trochu více do historie. Někdy není od věci se vrátit do počátku FPS stříleček. Ikonický Doom (1,95$) je samozřejmostí pro každého fanouška žánru. Se stejnou cenovkou tady máme i druhý díl. A rovnou si můžete projít i první Quake (3,91$), kterému se docela nedávno dostalo dodatečné péče a běží tak bez problému na moderních systémech v lepší grafice.

Váš názor Další článek: Recenze hry Gotham Knights. Sázka na superhrdinskou jistotu vyšla napůl

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,