Hry zadarmo, nebo se slevou: První letní slevy a dva díly plošinovky Guacamelee! zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Summer Sale

Léto je tady a s ním začínají i tradiční velké akce. Jako první se s více než 5000 zlevněnými hrami vytasil GOG. Směsice je to tedy pořádná. Už dávno neplatí, že v tomto obchodě najdete jen retro kousky, které se již jinde nedají sehnat, ale přibývají sem i ty nejnovější pecky. Za poloviční cenu můžete mít třeba Cyberpunk 2077 (32,12$), který je po notné dávce oprav a vylepšení konečně hratelný. Máte ještě pár měsíců na projití základní hry, než vyjde rozšíření Phantom Liberty.

2023-04-27_1821_1.png

Slevy jsou tady ale i výrazně větší. Jeden z nejlepších poměrů “cena/výkon” je XCOM 2 (2,67$). V pokračování skvělé sci-fi tahovky se pokusíme získat planetu Zemi zpět z rukou mimozemských vetřelců. Jakožto správný velitel se musíte o svoji jednotku postarat ve všech směrech a hlavně zajistit, aby se žádnému členovi nestalo nic vážného. Pak byste o něj totiž mohli nadobro přijít.

Série Deus Ex nám v herním světě chybí už několik let. Jestli jste ještě nehráli poslední příběhy Adama Jensena, můžete je oba mít za pár stovek. V Human Revolution (3,21$) se podíváme do různých částí světa, kde hledáme viníky atentátu spáchaném na jedné z největších společností na trhu augmentací lidského těla. Pátrání pokračuje v Mankind Divided (4,81$), kde se mimo jiné podíváme také do Prahy.

Po nepovedeném Glumovi to chce trochu si spravit chuť. Middle-earth: Shadow of Mordor je na to vhodným kandidátem. Výbornou akční adventuru ze světa Pána prstenů tady máme v GOTY edici (5,35$), takže si nemusíte dělat starosti s dokupováním DLC. V roli hraničáře Taliona se spojíme s legendárním elfem Celebrimborem, abychom se pomstili skřetům za smrt naší rodiny.

Diskuze (3) Další článek: Diablo IV má oficiální custom PC s andělem Inariem. Našlapaná sestava vznikla v Česku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,