Hry zadarmo, nebo se slevou: Shadow of the Tomb Raider a Mafia zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Steam – Mafia zdarma

Původní příběh Tommyho Angela o tom, jak se z taxikáře stal členem jedné z mafiánských rodin ve městě Lost Heaven, před pár dny oslavil 20 let od vydání. K této příležitosti si 2K připravilo pro hráče speciální akci. Až do 5. září si můžete Mafii z roku 2002 přidat do knihovny na Steamu zcela zdarma.

d3a3f3be-d85a-4774-958c-a71296299c4b

V této verzi vám ale po stažení bude chybět část soundtracku kvůli problémům s autorskými právy. Stačí ale postupovat třeba podle tohoto návodu a mělo by vše být otázkou pár kliknutí a překopírování souborů a při jízdě městem vás bude doprovázet stará známá hudba.

Hru není problém rozběhnout na moderních systémech, ale pokud plánujete dohrát vše včetně misí z extrémní jízdy, tak můžete narazit na trable. Konkrétně mise, kdy máte přejet zaminovaný most nepočítá s vysokým počtem snímků za vteřinu, a tak na výkonnějších strojích je výbuchů znatelně víc, než bylo původně v plánu.

Diskuze (7) Další článek: Hororový survival Sons of the Forest se opět odkládá. Už naposledy, slibují vývojáři

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,