Hry zadarmo nebo se slevou: ten nejlepší stealth a Yoku's Island Express zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Yoku's Island Express zdarma

Po šílené městské akci Saints Row z minulého týdne si tentokrát na Epicu můžete vzít barevnější záležitost, která kombinuje mechaniky metroidvanie a pinballu. Hlavní hrdina Yoku dorazil na ostrov Mokumana a je připraven na to si užívat tohoto tropického ráje. Odpočinku si ale neužije na moc dlouho.

image.png

Společně s Yokuem budete prozkoumávat prostředí, jak se vám zachce. Zdejší svět je otevřený, ale ne do všech jeho částí se dostanete hned od začátku. Za pomoc obyvatelům ostrova si odemykáte nové schopnosti, které vám zpřístupní doposud nedosažitelná místa.

Kromě průzkumu a pomáhání dojde také na velké bossfighty, kde opět budete muset využít své pinballové schopnosti, abyste se vypořádali se zdejšími potvorami. Jen tak se dozvíte, co je vůbec tento záhadný ostrov skutečně zač.

Diskuze (1) Další článek: Na živé vysílání vtrhnul německý fanoušek dožadující se hry GTA 6

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,