Hry zadarmo, nebo se slevou: Valentýnská akce a strategie Warpips zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – We Love Games

Valentýna máme sice už za námi, ale slevová akce k této příležitosti na GOGu stále trvá a na výběr jsou tentokrát velmi dobré kousky. Mezi prvními nás přivítal Chuchel (4,6$), ve kterém společně s naším chundelatým hrdinou snažíme zachránit naši třešeň. Od Amanity tady máme také jejich menší adventuru Pilgrims (2,5$).

bf14c462-4575-4625-a3de-c7aeff7d4585

Fanoušci taktických strategií jistě stále s láskou vzpomínají na sérii Heroes of Might & Magic. Za pár korun můžete mít hned několik jejich dílů. Samozřejmě nám jako první do oka padl HoMaM 3: Complete (2,5$), která se postupem času stala etalonem tohoto žánru. Stejně tak můžete mít v kompletní podobě i čtvrtý (2,5$) a pátý díl (5$).

Pokud by to na vás byly stále malé slevy, v případě Prince of Persia (2$) cena klesá ještě níž. Tento díl z roku 2008 se od zbytku liší hlavně svojí stylizovanou grafikou. Stále ale hrajeme za udatného prince. Jestli ale sháníte větší klasiku, je tady i Warrior Within (2$) nebo Two Thrones (2$).

Pro nadšence do velkolepých strategií je Europa Universalis IV (8$) jednou z nejlepších možností. Vracíme se do minulosti, kde historie může vypadat úplně jinak, než jak ji známe z našeho světa. Záleží na vašich schopnostech či neschopnosti, jak se to nakonec s vaší zemí vyvrbí.

Diskuze (5) Další článek: Sony ukázalo vnitřnosti nové virtuální reality pro PlayStation 5

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,