Hry zadarmo, nebo se slevou: velký balík série Serious Sam a závody s drony zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

PlayStation Store – Planet of the Discounts 

Už pomalu přichází doba chladných zimních večerů, a tak je dobré připravit si zásobu her, u kterých je můžete strávit. V nové akci na PlayStationu najdete vhodných kandidátů hned několik. Na první pohled nás zaujal remake Demon’s Souls (1 187 Kč). Předělávka první hry, která odstartovala fenomén Souls série se vydařila naprosto perfektně. Díky své jednoduchosti je to navíc výborný vstupní bod pro nováčky žánru.

0e9f55a5-abf2-484c-ba07-05e847ca7c4d

Z nějakého důvodu se sem zatoulal i Ghost of Tsushima, u kterého žádná sleva nesvítí. Nedaleko od něj je ale výborná plošinovková akce Cuphead. Doporučujeme sáhnout po balení Cuphead & The Delicious Last Course (536 Kč), které zahrnuje i výborné DLC přidávající nejen spoustu nových úrovní, ale také další hratelnou postavu. Nenechte se ošálit grafikou. I přes to, že vypadá jako starý animák, vás Cuphead dokáže potrápit i zkušené hráče. 

Pokud ani na letošní Vánoce nenasněží, můžete se za bílou nadílkou podívat do některého z herních světů. V bílém období Vánoc se odehrává třeba Spider-Man: Miles Morales (927 Kč). V zasněžených ulicích New Yorku se budeme pohupovat s novým Spider-Manem, který má na rozdíl od Petera Parkera trochu odlišné schopnosti. Cíl mají ale stejný. Chránit zdejší lidmi před padouchem, který je v tomto případě Tinkerer. 

Není to všechno jen o rychlé akci. Pro fanoušky detektivek tady máme Sherlock Holmes: Chapter One (595 Kč), ve kterém se podíváme na úplný začátek kariéry slavného detektiva. Vydáme se na jeden ze středozemních ostrovů, kam Sherlocka zavedou vzpomínky na svoji matku. Zatím po svém boku nemá svého Watsona, ale ani tak nebude na vyšetřování případů sám. 

Diskuze (3) Další článek: Stadia se zařadí mezi zrušené služby Googlu. Zájem o streamované hraní nenaplnil očekávání

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,