Hry zadarmo, nebo se slevou: Výprodej her od polských studií a bizarní horor Golden Light zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Polish Week Sale

U našich polských sousedů za poslední roky vznikla celá řada nových titulů. Na GOGu tento týden najdete výprodej, který jich obsahuje celou řadu. Od 11 bit Studios tady máme velmi oblíbenou strategii Frostpunk (6,4$). Lidstvo jakž takž přežívá nekonečnou zimu v uzavřených komunitách a o jednu takovou skupinu se budete starat i vy. Máte kontrolu nad vším od rozdělování práce po vytváření zákonů.

Série Call of Juarez sice patří pod Ubisoft, ale její poslední díl s podtitulem Gunslinger (2,66$) má na svědomí studio Techland. V této stylizované střílečce se vrátíme do nejslavnějších časů divokého západu v roli pistolníka, který zkřížil cesty snad s každým velkým jménem této doby. Občas si své příběhy vypravěč trochu přibarvuje a jeho posluchači mu neskočí úplně na všechno, co mu zrovna přijde na mysl.

Frostpunk (26).jpg

Studio Draw Distance nepatří mezi ta nejzvučnější jména, ale mají za sebou povedené hry z univerza Vampire The Masquarade. Nejde ale o RPG, jako jsou Bloodlines nebo Redemption. Coteries of New York (2,13$) a Shadows of New York (2,3$) jsou příběhové grafické novely, kde prozkoumáváte newyorskou upírskou společnost v roli novopečeného krvesaje.

Trochu zapomenutou, ale stále výbornou střílečkou je Necrovision (0,79$). Vracíme se do doby první světové války, kdy se americký voják přidal k britským jednotkám a vydal se do boje proti nacistům. Nedlouho po startu se ale na bojišti začnou objevovat i nadpřirozené bytosti. Pokud by vám nestačil základ, určitě zkuste i samostatný datadisk Lost Company (1,11$).

Diskuze (1) Další článek: Remnant II nás v prvním DLC postaví před krále s pomatenou myslí. The Awakened King vychází za pár dní

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,