Hry zadarmo, nebo se slevou: Výprodej plíživých akcí a výborné sci-fi RPG The Outer Worlds zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – What do we do in the shadows Sale

Plíživé akce jsou na poli velkých her v dnešní době ohroženým druhem. Proto není divu, že v této tematické akci na GOGu najdeme hlavně starší tituly. Včetně naprostých legend, jako je Thief 3: Deadly Shadows (1,38$) nebo Tom Clancy’s Splinter Cell (1,36$) na jehož pokračování či restart čekáme už dlouhé roky.

f3b7e856-f79a-4067-89b6-a62584c93f09

Pokud vás to táhne ještě víc směrem ke sci-fi, rozhodně stojí za to vrátit se k prvnímu Deus Ex (1,3$). V budoucnosti roku 2052 se společnost potýká s nebezpečným virem zvaným šedá smrt. Vakcína proti němu sice existuje, ale je jí tak málo, že se k ní dostane naprosté minimum lidí. V reakci na to vyšli obyčejní občané do ulic, což se nelíbí protiteroristické koalici, jejíž součástí je i hlavní protagonista JC Denton.

Bez plešatého zabijáka by se tento žánr samozřejmě nemohl obejít. Zlevněných je několik dílů, my bychom sáhli především po Hitman: Blood Money (2,19$). Je to vůbec první díl, kde se prostředí v jednotlivých misích pořádně otevřelo a vy jste tak mohli zvolit několik různých postupů, jak se svého cíle zbavit.

Pro dobré plížení se ale nemusíme vracet celá desetiletí do minulosti. Jedním z modernějších podařených kousků je série Dishonored. Její první díl v Definitivní edici (5,47$) dostanete rovnou i s rozšířeními, která navazují na příběh Corva obviněného z vraždy zdejší vládkyně. Rovnou se můžete pustit také do Dishonored 2 (6,58$) i samostatného rozšíření Death of the Outsider (6,58$).

Diskuze (1) Další článek: Princ z Persie se možná letos ukáže ještě jednou. Rogue-lite novinku mají vyvíjet autoři Dead Cells

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,