Hry zadarmo, nebo se slevou: Výprodej série Fallout a horor The Evil Within 2 zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Steam – Fallout Day

Bethesda oslavuje 5. výročí od vydání Fallout 76 a k této příležitosti si můžete pořídit všechny díly těchto postapokalyptických příběhů ve výprodeji na Steamu. Pokud chcete ušetřit co nejvíc, tou nejlepší volbou je jednoznačně Fallout Franchise Bundle (57,58€). Cenovka to sice není malá, ale když se podíváte na obsah tohoto balení, tak je vcelku opodstatněná. Zahrnuje totiž celou sérii včetně DLC.

b9d7ca47-4305-475a-87b7-824615af2e7a

Jestli některé díly už máte a chcete si svoji knihovničku doplnit, tak zlevněný je i každý Fallout a jeho doplňky zvlášť. Třeba velmi oblíbený Fallout: New Vegas vás vyjde na 2,5€. Stejnou částku najdete i u původního Falloutu nebo spin-offu Fallout: Tactics. Nechybí ani multiplayerový Fallout 76 (8€), který sice mezi fanoušky není moc oblíbený, ale nyní máte možnost si ho alespoň vyzkoušet bez placení. Celý víkend je zdarma pro všechny, ale po víkendu vám v knihovně nezůstane.

Speciál: 10 let Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V slaví deset let. GTA 5 se začalo prodávat 17. září 2013, tenkrát pro PS3 a Xbox 360. O rok později přišel port pro PS4 a Xbox One a v roce 2015 také verze pro Windows. Je to úspěšná akční hra s otevřeným světem, která se odehrává ve smyšleném současném světě inspirovaným Jižní Kalifornií a hráči se dostávají do role kriminálníků. Hra zaujala svým rozsahem, pestrostí, zábavností i vysokou úrovní grafického zpracování.

Váš názor Další článek: Alan Wake 2 po vydání vedle rozšíření dostane také New Game+ a vyšší stupeň obtížnosti

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,