Hry zadarmo nebo se slevou: výročí GOGu a Europa Universalis IV zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Europa Universalis IV zdarma

Po utíkání z vězení z minulého týdne tady máme trochu vážnější záležitost. V rozdávačce na Epicu najdete hardcore strategii Europa Universalis IV, která dlouhodobě patří mezi ty nejlepší tituly tohoto strategického podžánru. Určitě vám zabere pár hodin, než se do ní dostanete. Pokud se vám do ní ale podaří proniknou, tak uvidíte, že její tvůrci mysleli opravdu na všechno.

image.png

Nejdůležitější je to, aby se vaší zemi dařilo co nejlépe. Budete mít na starosti jeden z historických národů, které nejsou nutně z Evropy, i když by to tak podle názvu hry mohlo vypadat. Pak přichází dlouhé hodiny diplomacie, intrikaření, válčení a obsazování. I když je historie jasně daná, nemusíte se jí přesně držet. Pokud na to stačí vaše strategické schopnosti, můžete dějiny přepsat k obrazu svému.

I když Europa Universalis IV vyšla před více než 7 lety, tak má stále početnou komunitu fanoušků, která za tu dobu vytvořila hromadu dodatečného obsahu. Ani po vyčerpání základní hry se tedy nebudete nudit. Mezi ty největší projekty patří například mód, kde budete obsazovat Středozemi z Pána prstenů.

Váš názor Další článek: Podívejte se na 7 minut z předělávky hororu Alan Wake ve 4K

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,