Hry zadarmo, nebo se slevou: Výroční výprodej Minecraftu a Dragon Age: Inquisition zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Minecraft Anniversary Sale

Letos uplynulo 15 let od chvíle, co se první testovací verze Minecraftu dostaly do světa. Od té doby tento kreativní sandbox prošel řadou změn a vylepšení a počet možností, co si můžete vytvořit, neustále narůstá. Mojang si k výročí připravil 15 dní oslav, jejichž součástí je také výprodej rozprostřený na všechny platformy. Minecraft si tak se slevou můžete pořídit na PC (15$), PlayStationu (243 Kč), Xboxu (285 Kč), Switchi (300 Kč), Androidu (55 Kč) i iOS (49 Kč). V Bedrock verzi si navíc každý den až do 29. května zdarma aktivovat balíčky s kosmetickými předměty.

1387214609-4.jpg

Minecraft už delší dobu není jen o základním sandboxu. Značka se časem rozšířila i o další hry. Minecraft Dungeons (9,99$) je taková umírněnější variace na Diablo. Místo stavění je to hlavně o akci, kdy se společně v partě s dalšími hráči vydáváte do různých kobek, kde o nepřátele rozhodně není nouze. Zlevněná jsou také rozšíření, přidávající další prostředí, vybavení a nepřátele.

Zatím posledním přírůstkem pak je Minecraft Legends (19,99$), ve kterém se kombinuje stavění s taktickými bitvami, kde se musíte spojit s bytostmi, kteří jsou pro vás v klasickém Minecraftu nepřáteli. Invaze prasečích piglinů z podsvětí si ale žádá neobvyklá spojenectví.

Váš názor Další článek: Detaily o Assassin's Creed Shadows. Velikost herního světa, střídání ročních období i vylepšená práce se stíny

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,