Hry zadarmo, nebo se slevou: Začátek letních festivalů a Marvel's Midnight Suns zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Focus Entertainment Sale

Pod vydavatelství Focus Entertainment spadá celá řada známých značek. Sice nepatří mezi ty největší, ale zároveň se nedají nazvat malými tituly. Spoustu z nich najdete v aktuálním výprodeji na GOGu včetně balení obou dílů sci-fi souls-like RPG The Surge (7,89$). Inspirují se klasickou formulí her od FromSoftware a přidávají k ní pár vlastních nápadů, jako je odsekávání částí mechanických nepřátel.

65504268-7c5b-4824-bc4a-94f325d78284

Westernovek stále vzniká zatraceně málo. Evil West (19,19$) kovbojskou tématiku kombinuje s pekelnými démony. Jako jeden z posledních zástupců skupiny lovců těchto temných potvor se snažíte zabránit konci světa. Jde o klasickou, ale velmi povedenou akci z pohledu třetí osoby. Kromě klasických zbraní můžete i ze svojí strany využít trochu nadpřirozena, a navíc se do boje proti zlu můžete pustit i v kooperaci.

Stejně jako kovbojové nám na herním trhu chybí také upíři. I tuto tématiku ale v tvorbě vydavatelství Focus najdeme. Konkrétně jde o Vampyr (8,33$), příběhové RPG, ve kterém se chopíme role lékaře vracejícího se z války. Ještě dřív, než dorazí domů, ho ale kousne upír, čímž se změní celý jeho život. Hledá tedy způsob, jak se s upířinou vyrovnat a je hlavně na vašich rozhodnutích, jaký bude výsledek jeho snažení.

U příběhovek zůstaneme i u posledního tipu na tomto listu. A Plague Tale Bundle (30,7$) obsahuje oba díly výborné akční adventury, ve které sledujeme osudy dvojice sourozenců. Amicia se musí starat o svého malého bratra Huga poté, co musejí utéct z domova kvůli inkvizici. Útěk navíc komplikuje fakt, že se nacházíme v dobách největší morové epidemie ve Francii.

Váš názor Další článek: Microsoft Flight Simulator oslavuje 80 let od vylodění v Normandii dvěma dobovými letadly

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,