Hry zadarmo, nebo se slevou: zimní akce, balík her od 2K a Bloons TD 6 zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Winter Sale

Závěr roku se blíží a s ním konečně přišla i trocha sněhu. Na GOGu k oslavám zimy najdete velkou slevovou akci, která již tradičně zahrnuje starší hry i nové kousky. Na první pohled nám nejlépe v poměru cena/výkon vychází Metro Franchise Bundle (15$). Tenhle balík obsahuje kompletní sérii s Arťomem v hlavní roli. Mimo samotných her zahrnuje i příběhová DLC.

Metro Exodus Screen 3.jpg

Dalším výhodným balíkem je Mafia Trilogy (24$). V ní najdete všechny 3 díly v definitivní edici. U jedničky to znamená, že dostanete pouze remake a pokud budete chtít originál, musíte si ho dokoupit samostatně. Ta momentálně ve slevách na GOGu ale není.

Zkompletovat si můžete i Kingdom Come: Deliverance. Royal edice (10$) obsahuje veškerý obsah, který do hry přibyl po vydání v rámci několika DLC. Kromě příběhu kováře Jindry si tak můžete zahrát i kapitolu za Terezu nebo se pokusit znovu vybudovat Přibyslavice.

Pro fanoušky RPGček ze staré školy se přímo nabízí Divinity: Original Sin 2 v definitivní edici (18$). V tomto rozsáhlém fantasy světě dáte dohromady partu hrdinů, jejichž osud se odvíjí především od vašich rozhodnutí a úspěchů v bitvách. Tenhle příběh si navíc můžete celý projít i v kooperaci až pro 4 hráče.

Diskuze (4) Další článek: Logický Viewfinder si pohrává s perspektivou. Vydáme se do světa s neomezenou tvůrčí svobodou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,