Hurá do pravěku v ECHO: Secrets of the Lost Cavern

Herní studio The Adventures Company, zabývající se výhradně adventurním žánrem, hodlá ve spolupráci s Dreamcatcher vydat svůj čerstvě oznámený titul ECHO: Secrets of the Lost Cavern. Adventura odehrávající se v pravěku tu ještě nebyla, a tak by výlet do doby Paleolitu nemusel být špatný.

   

Očekávat můžeme divokou přírodu, ve které budeme řešit logické hádanky a pátrat po tajemné jeskyni. Součástí hry by měla být i podrobná encyklopedie, jež vám čtivou formou prozradí více o pravěkých lidech, lovu mamutů a třeba i sběru obligátních bobulí (znáte z hodin dějepisu).

   

Dreamcatcher hodlá ECHO: Secrets of the Lost Cavern vypustit na trh v červnu. Zatím se podívejte na uvolněné screenshoty.

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole