Hvězdná pěchota se blíží

Tak a je to tady. Poté, co se slavná sci-fi Roberta Heinleina nazvaná Starship Troopers probojovala jako Hvězdná pěchota na filmové plátno, objeví se na našich monitorech coby akční RTS stejného názvu. Na jejím vzniku pracují lidé z Microprose, a ti už několikrát dokázali, že umí.
Hvězdná pěchota se blíží
Tak a je to tady. Poté, co se slavná sci-fi Roberta Heinleina nazvaná Starship Troopers probojovala jako Hvězdná pěchota na filmové plátno, objeví se na našich monitorech coby akční RTS stejného názvu. Na jejím vzniku pracují lidé z Microprose, a ti už několikrát dokázali, že umí.

Starship TroopersStarship Troopers

Ten den se zapsal do dějin lidstva krví. 7 září 2268 dopadl na Buenos Aires ohromný meteorit, změnil toto město v trosky a dal lidstvu vědět o tom, že není ve vesmíru samo. Zdánlivě tupá hmyzí civilizace se brzy projevila jako dobře organizovaná rasa, na kterou nebude obyčejný insekticid platit ani náhodou. Výhoda brouků je v množství, velikosti i síle, s níž si dokáží poradit jen ti nejlepší z nejlepších - příslušníci pěchoty, ochotní položit za vlast život, rozstřílet na cucky cokoli kdykoli a vycvičení tak, že jejich práh bolesti je nebezpečně posunut.

Starship TroopersStarship Troopers

Starship TroopersStarship Troopers

Coby velitel své vlastní čety se tedy v této akční real-time strategii vydáte do boje proti hmyzí civilizaci Arachnidů. Projdete pořádný kus vesmíru, v potu, prachu a písku vybojujete nejednu nemilosrdnou bitvu a možná se nakonec dostanete i na Klendathu, hlavní planetu brouků. Starship Troopers by přitom měla vynikat především akcelerovanou 3D grafikou, možností vybírat z řady nejrůznějších speciálních schopností, oproti filmu značně rozšířeným počtem brouků - celkově by jich na vás mělo útočit 15 druhů ze všech stran - a chybět samozřejmě nebude ani podpora multiplayeru. Pro kolik hráčů, to však dosud není stejně jako další podrobnosti známo. Jediným, z čeho tedy může nažhavený pařan vycházet, jsou screenshoty a fakt, že za vydáním hry stojí coby distributor moloch jménem Hasbro. Doufejme tedy, že to celé dopadne dobře a v srpnu letošního roku to těm hnusným broukům pořádně vytmavíme.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

včera | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

včera | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |