Hvězdní vývojáři zakládají Seeds

Pokud vám něco říkají vývojáři z bývalého Clover Studio, pak můžete zajásat, protože jeho ředitel se rozhodl založit spolu s dalšími slavnými vývojáři nové studio pojmenované Seeds Inc. Zatím nabírají nové kolegy a připravují práce na prvním projektu.

Možná si pamatujete informaci, že v říjnu loňského roku se společnost Capcom rozhodla zrušit své samostatné studio Clover, které mělo na starosti třeba tituly Okami a God Hand. Tyto dvě hry stihli vývojáři ještě dokončit, než jim bylo nabídnuto pracovat přímo ve vlastní společnosti Capcom. Ředitel Clover Studios, Atsushi Inaba, se však rozhodl založit si společnost vlastní, kde shromáždil část svých bývalých kolegů a další význačné vývojáře. Mezi hlavní hvězdy patří Shinji Mikami (podílel se na tvorbě série Resident Evil) a Hideki Kamiy (který zase pracoval na sérii Devil May Cry). Není ještě jasné na čem pracují, ale nabírají nové vývojáře, což značí nějaký projekt.

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |