I flash hry můžou být velký nářez

10. února 2012
Hledáte kvalitní on-line hry, které nejen zaženou nudu, ale prověří Vaše schopnosti, dovednosti, postřeh a pořádně Vás pobaví? Už nehledejte, je tady herní web Raketka.cz.

Hledáte kvalitní on-line hry, které nejen zaženou nudu, ale prověří Vaše schopnosti, dovednosti, postřeh a pořádně Vás pobaví? Už nehledejte, je tady herní web Raketka.cz s nabídkou nejlepších her, ze které si vybere opravdu každý. Zahrají si tady hry online holky, kluci i ti nejmenší. Zvlášť kluci si opravdu přijdou na své u výborných bojových her, stříleček, vojenských simulací, nebo automobilových závodů.

Všechny hry jsou Vám k dispozici úplně zadarmo a bez zbytečného stahování. Pro jejich snadné vyhledávání jsou hry rozděleny do přehledných kategorií. Registrovaným hráčům se navíc ukládají poslední hrané hry, nebo můžete využít funkce „oblíbené“. Nejen pro úplné nováčky je na Raketka.cz výborná nová funkce zobrazování krátkého videa každé hry, kdy hned uvidíte „do čeho jdete“.
Tak neváhejte, 1001 hry jsou připraveny právě pro Vás!

warfare.jpg

Warfare 1944

Hra Warfare 1944 je vynikající strategie zasazená do období Druhé světové války. Na začátku si vždy budete moct zvolit, za kterou ze znepřátelených stran chcete nasadit své síly a válečnické umění. Jestli se postavíte na stranu spojenců, nebo osy zla. Vaším cílem je však vždy dobýt dané území. Na to se první musíte dostat a potom jej samozřejmě dobýt proti ozbrojeným jednotkám nepřátel. V pozdějších ševelech, už budou dokonce nepřátelé aktivně pochodovat na vaše pozice, takže nebude mít příliš času na dlouhé přemýšlení. Musíte proto reagovat velice rychle a přizpůsobovat svou taktiku aktuálnímu vývoji na bitevním poli. K dispozici budete mít celou řadu různých bojových jednotek, které bude vhodné nasazovat proti různým silám nepřítele. Na vše jistě rychle přijdete při postupu jednotlivými levely této zajímavé a velice dobře propracované hry. Spusťte si  Warfare 1944 

dragon.jpg

Dragon Age Remix

Dragon Age remix je ta pravá hra pro milovníky fiktivního středověku plného mýtických nestvůr a hrdinných bojovníků. Vy se v této skvělé RPG hře stanete jedním z nich a budete bojovat proti čím, dál silnějším a děsivějším nestvůrám, mágům i bojovým jednotkám lidí. Ti všichni se budou snažit zabránit Vám v průchodu a v postupu do dalšího levelu. Proto je musíte všechny bez milosti zlikvidovat. Samozřejmě můžete bojovat v čestném boji „muže proti muži“, ale účinněji se nepřátel zbavíte použitím speciálních komb a útoků. Během hry si můžete zvolit vlastní cestu i to, jakými kouzly a zbraněmi se vybavíte. Všechna tato rozhodnutí ovlivní Váš úspěch a přežití stejně významně jako rychlost, postřeh a přesnost v boji. V žádném případě se nemusíte bát, že by Vás brzdilo složité ovládání. To je jedním slovem výborné, stejně jako grafika dějová návaznost celé hry. Spusťte si Dragon Age Remix

zombie.jpg

Zombie Truck

Ve hře Zombie truck Vám půjde o jediné – přežít. Ocitli jste se totiž úplně sami na místě, kde se ze všech ostatních staly krvelačné zombie a poslední, kdo ještě krev má, jste vy. Naštěstí Vám zbyly dvě věci, a to náklaďák a zbraň. Na korbě tohoto svého vozidla se tak budete muset dostat skrze zástupy zombií do cíle. Musíte je proto vždy zastřelit dříve, než se k Vašemu náklaďáku přiblíží. Když se Vám to nepodaří a některá se na něj přece jen dostane, bude sice smetena pod kola vozu, ale ten dostane citelná zásah a sníží se jeho životnost. S jednotlivými levely bude přibývat zombií, ale i Vy budete mít vždy možnost nakoupit si lepší a účinnější zbraně. Zombie truck se hraje velice příjemně, a jak s likvidací nemrtvých jednou začnete, už nebudete chtít přestat. Spusťte si Zombie Truck

arena.jpg

Thing Thing Arena 3

Thing thing aren 3 je do detailu propracovaná netradiční střílečka, která Vás úplně pohltí svým příběhem, rychlostí akce i bezvadně graficky ztvárněným prostředím. Vaším cílem je uniknout ze střežené základny. Nebude to ale úkol vůbec jednoduchý. Všude jsou totiž ozbrojené hlídky, přes které projdete jen tak, že je zlikvidujete dříve, než ony Vás. Do začátku máte k dispozici pouze jednoduchou pistoli, ale nezoufejte. Zvláštností hry je, že jakmile někoho zabijete, můžete si vzít jeho zbraň. Díky tomu Vám nikdy nedojde munice a nemusíte se tak obtěžovat s nabíjením. Ovládání myší a klávesnicí přitom není nijak komplikované a rychle Vám „přejde do krve“. Pojďte si zahrát výjimečnou hru, kde se do svého hrdiny dokonale vžijete i díky tomu, že si ho na začátku sestavíte podle svých vlastních představ. Spusťte si  Thing Thing Arena 3

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A