I flash hry můžou být velký nářez

10. února 2012
Hledáte kvalitní on-line hry, které nejen zaženou nudu, ale prověří Vaše schopnosti, dovednosti, postřeh a pořádně Vás pobaví? Už nehledejte, je tady herní web Raketka.cz.

Hledáte kvalitní on-line hry, které nejen zaženou nudu, ale prověří Vaše schopnosti, dovednosti, postřeh a pořádně Vás pobaví? Už nehledejte, je tady herní web Raketka.cz s nabídkou nejlepších her, ze které si vybere opravdu každý. Zahrají si tady hry online holky, kluci i ti nejmenší. Zvlášť kluci si opravdu přijdou na své u výborných bojových her, stříleček, vojenských simulací, nebo automobilových závodů.

Všechny hry jsou Vám k dispozici úplně zadarmo a bez zbytečného stahování. Pro jejich snadné vyhledávání jsou hry rozděleny do přehledných kategorií. Registrovaným hráčům se navíc ukládají poslední hrané hry, nebo můžete využít funkce „oblíbené“. Nejen pro úplné nováčky je na Raketka.cz výborná nová funkce zobrazování krátkého videa každé hry, kdy hned uvidíte „do čeho jdete“.
Tak neváhejte, 1001 hry jsou připraveny právě pro Vás!

warfare.jpg

Warfare 1944

Hra Warfare 1944 je vynikající strategie zasazená do období Druhé světové války. Na začátku si vždy budete moct zvolit, za kterou ze znepřátelených stran chcete nasadit své síly a válečnické umění. Jestli se postavíte na stranu spojenců, nebo osy zla. Vaším cílem je však vždy dobýt dané území. Na to se první musíte dostat a potom jej samozřejmě dobýt proti ozbrojeným jednotkám nepřátel. V pozdějších ševelech, už budou dokonce nepřátelé aktivně pochodovat na vaše pozice, takže nebude mít příliš času na dlouhé přemýšlení. Musíte proto reagovat velice rychle a přizpůsobovat svou taktiku aktuálnímu vývoji na bitevním poli. K dispozici budete mít celou řadu různých bojových jednotek, které bude vhodné nasazovat proti různým silám nepřítele. Na vše jistě rychle přijdete při postupu jednotlivými levely této zajímavé a velice dobře propracované hry. Spusťte si  Warfare 1944 

dragon.jpg

Dragon Age Remix

Dragon Age remix je ta pravá hra pro milovníky fiktivního středověku plného mýtických nestvůr a hrdinných bojovníků. Vy se v této skvělé RPG hře stanete jedním z nich a budete bojovat proti čím, dál silnějším a děsivějším nestvůrám, mágům i bojovým jednotkám lidí. Ti všichni se budou snažit zabránit Vám v průchodu a v postupu do dalšího levelu. Proto je musíte všechny bez milosti zlikvidovat. Samozřejmě můžete bojovat v čestném boji „muže proti muži“, ale účinněji se nepřátel zbavíte použitím speciálních komb a útoků. Během hry si můžete zvolit vlastní cestu i to, jakými kouzly a zbraněmi se vybavíte. Všechna tato rozhodnutí ovlivní Váš úspěch a přežití stejně významně jako rychlost, postřeh a přesnost v boji. V žádném případě se nemusíte bát, že by Vás brzdilo složité ovládání. To je jedním slovem výborné, stejně jako grafika dějová návaznost celé hry. Spusťte si Dragon Age Remix

zombie.jpg

Zombie Truck

Ve hře Zombie truck Vám půjde o jediné – přežít. Ocitli jste se totiž úplně sami na místě, kde se ze všech ostatních staly krvelačné zombie a poslední, kdo ještě krev má, jste vy. Naštěstí Vám zbyly dvě věci, a to náklaďák a zbraň. Na korbě tohoto svého vozidla se tak budete muset dostat skrze zástupy zombií do cíle. Musíte je proto vždy zastřelit dříve, než se k Vašemu náklaďáku přiblíží. Když se Vám to nepodaří a některá se na něj přece jen dostane, bude sice smetena pod kola vozu, ale ten dostane citelná zásah a sníží se jeho životnost. S jednotlivými levely bude přibývat zombií, ale i Vy budete mít vždy možnost nakoupit si lepší a účinnější zbraně. Zombie truck se hraje velice příjemně, a jak s likvidací nemrtvých jednou začnete, už nebudete chtít přestat. Spusťte si Zombie Truck

arena.jpg

Thing Thing Arena 3

Thing thing aren 3 je do detailu propracovaná netradiční střílečka, která Vás úplně pohltí svým příběhem, rychlostí akce i bezvadně graficky ztvárněným prostředím. Vaším cílem je uniknout ze střežené základny. Nebude to ale úkol vůbec jednoduchý. Všude jsou totiž ozbrojené hlídky, přes které projdete jen tak, že je zlikvidujete dříve, než ony Vás. Do začátku máte k dispozici pouze jednoduchou pistoli, ale nezoufejte. Zvláštností hry je, že jakmile někoho zabijete, můžete si vzít jeho zbraň. Díky tomu Vám nikdy nedojde munice a nemusíte se tak obtěžovat s nabíjením. Ovládání myší a klávesnicí přitom není nijak komplikované a rychle Vám „přejde do krve“. Pojďte si zahrát výjimečnou hru, kde se do svého hrdiny dokonale vžijete i díky tomu, že si ho na začátku sestavíte podle svých vlastních představ. Spusťte si  Thing Thing Arena 3

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 8 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A