id Software hledá posily do týmu. Chystá se pokračování kultovní akce Quake?

Na cestě je další díl v dlouhotrvající FPS sérii.

Oficiální stránky Zenimaxu nabízí nové pracovní pozice do texaské pobočky studia id Software a většina z nich se zmiňuje o vývoji "pokračování dlouhotrvající a ikonické akční FPS série". Z toho lze relativně jednoduše vyvodit, o kterou herní sérii může jít. Značka Wolfenstein je totiž stále v rukou Machine Games, Rage pak patří pod Avalanche. Zbývá tedy DOOM a Quake a jelikož první jmenovaný se relativně nedávno dočkal pokračování, zbývá Quake. 

Ostatně inzerát zmiňuje také fantasy a sci-fi prostředí, což opět sedí do atmosféry Quake a plnohodnotné pokračování dává také smysl i z hlediska nedávného remasteru, který značku obnoví v podvědomí fanouškům. 

Posledním střípkem byly spekulace začátkem letošního roku, které mluvily o vývoji nového dílu série Quake z rukou id Software ve spolupráci s Machine Games, který by měl obsahovat singleplayer i multiplayer. Uvidíme tedy, co z toho nakonec vyjde. 

Váš názor Další článek: Příběhová kampaň Modern Warfare 2 by mohla mít systém morálky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Astronomové nalezli pozůstatky zničené sluneční soustavy
Jiří Černý
AstronomieSluneční soustava

Aktuality

12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách