IKEA spojila síly s Republic of Gamers, chce začít prodávat nábytek pro hráče

IKEA včasně reaguje na změny v poptávce a chytře, ve snaze přijít s herním nábytkem, spojila síly s firmou Republic of Gamers.

Hráčský nábytek se neřadí mezi věci, o které by ještě donedávna většina světa měla nějak výraznější zájem, což je pravděpodobně také důvodem, proč ho vlastně žádná větší nábytkářská společnost zatím nezačala prodávat.

Zájem o hry však roste a spolu s ním i hráčská komunita. Ne každý si dokáže sám vyrobit svůj vlastní božsky vypadající herní stůl, osazený RGB světly a vším, čím je potřeba, a právě proto IKEA prozíravě uzavřela partnerství se společností ASUS a jeho divizí Republic of Gamers (ROG).

IKEA-a-nábytek-Asus-ROG-0-696x391.jpg

IKEA při vytváření výjimečných herních zážitku chce spoluprací s ROG využít své znalosti z oblasti nábytkářství, a spojit je s odbornými znalostmi divize Republic of Gamers."  říká IKEA.

Hráči vždy snili o perfektním herním místě, které disponuje komfortem a funkcemi, které jim umožní plné vychutnávání her,"  říká generální manažer Asus Gaming Gear, Kris Huang. „Společně s IKEA, která je expertem na vybavení domácnosti  předpokládáme, že dokážeme vytvořit synergii, která hráčům umožní vybudovat svůj herní prostor, který si vždy představovali ve svém pohodlí domova mít." dodává.

IKEA poznamenala, že se její nová řada nábytku mířící na hráče poprvé představí v únoru 2021 v Číně. Přičemž USA a postupně další trhy budou následovat v říjnu.

Diskuze (1) Další článek: Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,