IKEA spojila síly s Republic of Gamers, chce začít prodávat nábytek pro hráče

IKEA včasně reaguje na změny v poptávce a chytře, ve snaze přijít s herním nábytkem, spojila síly s firmou Republic of Gamers.
IKEA spojila síly s Republic of Gamers, chce začít prodávat nábytek pro hráče

Hráčský nábytek se neřadí mezi věci, o které by ještě donedávna většina světa měla nějak výraznější zájem, což je pravděpodobně také důvodem, proč ho vlastně žádná větší nábytkářská společnost zatím nezačala prodávat.

Zájem o hry však roste a spolu s ním i hráčská komunita. Ne každý si dokáže sám vyrobit svůj vlastní božsky vypadající herní stůl, osazený RGB světly a vším, čím je potřeba, a právě proto IKEA prozíravě uzavřela partnerství se společností ASUS a jeho divizí Republic of Gamers (ROG).

IKEA-a-nábytek-Asus-ROG-0-696x391.jpg

IKEA při vytváření výjimečných herních zážitku chce spoluprací s ROG využít své znalosti z oblasti nábytkářství, a spojit je s odbornými znalostmi divize Republic of Gamers."  říká IKEA.

Hráči vždy snili o perfektním herním místě, které disponuje komfortem a funkcemi, které jim umožní plné vychutnávání her,"  říká generální manažer Asus Gaming Gear, Kris Huang. „Společně s IKEA, která je expertem na vybavení domácnosti  předpokládáme, že dokážeme vytvořit synergii, která hráčům umožní vybudovat svůj herní prostor, který si vždy představovali ve svém pohodlí domova mít." dodává.

IKEA poznamenala, že se její nová řada nábytku mířící na hráče poprvé představí v únoru 2021 v Číně. Přičemž USA a postupně další trhy budou následovat v říjnu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce