Illusion Softworks připravují freeware hru 6 ženichů a 1 navíc!

Jistě si mnozí z vás pamatují na postarší, ale přesto i dnes velmi zajímavou hru 7 dní a 7 nocí, stvořenou vývojářským týmem Pterodon Software a distribuovanou firmou Vochozka Trading. Tato bezesporu kvalitní adventura si získala své fanoušky nejen díky svébytnému pojetí, ale také a především svým erotických nádechem. Po zhruba devíti letech od zveřejnění této hry bylo konečně rozhodnuto o stvoření očekávaného pokračování.

 

Opět se tak setkáme s lamačem dívčích srdcí a kabrňákem v jedné postavě, Vencou Záhybem. Titul 6 ženichů a 1 navíc, jak zní název připravovaného počinu, se odehrává v době, kdy původní hra skončila - plynule tak naváže na okamžik, kdy Venca Záhyb místo ohlídání sedmi dcer bohatého Smithe zbavil tyto dívky nevinnosti. Je pozoruhodné, že právě Smiht na cestě do Teplého Týnce, nového domova Smihtovic klanu (kam se členové této rodiny odebrali skrýt svou hanbu), zadává Vencovi nový úkol. Je nezbytné zachránit jinak dobrou pověst všech sedmi dívek, obdarovaných mateřstvím, a to pochopitelně jediným možným způsobem. Ano, hádáte správně - nalezením manžela a životního partnera v jedné osobě. Byť je to úkol nelehký, Venca Záhyb nemá v této chvíli na vybranou - tentokráte totiž bojuje o svůj holý život!

Jak se dá předpokládat, hra se odehrává v již zmiňovaném Teplém Týncy a jak lze mimo jiné usoudit z názvu tohoto města, jedná se o vesničku neobyčejnou, plnou zajímavých postav. Potkáte tak zde nejen faráře, ale také homosexuálního výčepního nebo úchylné individuum v místním sexshopu. Dohromady počet postav, se kterým se bude moci Venca při svém hledání vhodných ženichů seznámit a potkat, převyšuje dvě desítky, což dává hráčům jistě nemalý prostor pro četné rozhovory a interakci.

Co se týče zpracování samotné adventury 6 ženichů a 1 navíc, vsadili tvůrci na osvědčený systém point-and-click. Dnes již přestárlou VGA grafiků pochopitelně nahradila klasická ruční kresba a jak lze konec konců z okolních obrázků velmi dobře vypozorovat, právě po grafické stránce je patrný vliv autorského týmu Enteron, který na vývoji titulu spolupracuje. Připomeňme, že hra 6 ženichů a 1 navíc bude vydána ve třetím čtvrtletí letošního roku jako plně freeware výtvor (tedy volně stažitelný z Internetu) a bude určena hráčům starším 18 let.

Související informace (6 ženichů a 1 navíc):
Homepage hry: Hra nemá homepage
Výrobce hry: Enteron a Illusion Softworks 
Distributor hry: Illusion Softworks
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: 3. čtvrtletí 2003

Zdroj: PR