Illusion Softworks připravují freeware hru 6 ženichů a 1 navíc!

Jistě si mnozí z vás pamatují na postarší, ale přesto i dnes velmi zajímavou hru 7 dní a 7 nocí, stvořenou vývojářským týmem Pterodon Software a distribuovanou firmou Vochozka Trading. Tato bezesporu kvalitní adventura si získala své fanoušky nejen díky svébytnému pojetí, ale také a především svým erotických nádechem. Po zhruba devíti letech od zveřejnění této hry bylo konečně rozhodnuto o stvoření očekávaného pokračování.

 

Opět se tak setkáme s lamačem dívčích srdcí a kabrňákem v jedné postavě, Vencou Záhybem. Titul 6 ženichů a 1 navíc, jak zní název připravovaného počinu, se odehrává v době, kdy původní hra skončila - plynule tak naváže na okamžik, kdy Venca Záhyb místo ohlídání sedmi dcer bohatého Smithe zbavil tyto dívky nevinnosti. Je pozoruhodné, že právě Smiht na cestě do Teplého Týnce, nového domova Smihtovic klanu (kam se členové této rodiny odebrali skrýt svou hanbu), zadává Vencovi nový úkol. Je nezbytné zachránit jinak dobrou pověst všech sedmi dívek, obdarovaných mateřstvím, a to pochopitelně jediným možným způsobem. Ano, hádáte správně - nalezením manžela a životního partnera v jedné osobě. Byť je to úkol nelehký, Venca Záhyb nemá v této chvíli na vybranou - tentokráte totiž bojuje o svůj holý život!

Jak se dá předpokládat, hra se odehrává v již zmiňovaném Teplém Týncy a jak lze mimo jiné usoudit z názvu tohoto města, jedná se o vesničku neobyčejnou, plnou zajímavých postav. Potkáte tak zde nejen faráře, ale také homosexuálního výčepního nebo úchylné individuum v místním sexshopu. Dohromady počet postav, se kterým se bude moci Venca při svém hledání vhodných ženichů seznámit a potkat, převyšuje dvě desítky, což dává hráčům jistě nemalý prostor pro četné rozhovory a interakci.

Co se týče zpracování samotné adventury 6 ženichů a 1 navíc, vsadili tvůrci na osvědčený systém point-and-click. Dnes již přestárlou VGA grafiků pochopitelně nahradila klasická ruční kresba a jak lze konec konců z okolních obrázků velmi dobře vypozorovat, právě po grafické stránce je patrný vliv autorského týmu Enteron, který na vývoji titulu spolupracuje. Připomeňme, že hra 6 ženichů a 1 navíc bude vydána ve třetím čtvrtletí letošního roku jako plně freeware výtvor (tedy volně stažitelný z Internetu) a bude určena hráčům starším 18 let.

Související informace (6 ženichů a 1 navíc):
Homepage hry: Hra nemá homepage
Výrobce hry: Enteron a Illusion Softworks 
Distributor hry: Illusion Softworks
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: 3. čtvrtletí 2003

Zdroj: PR

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A