Illusion Softworks připravují freeware hru 6 ženichů a 1 navíc!

Jistě si mnozí z vás pamatují na postarší, ale přesto i dnes velmi zajímavou hru 7 dní a 7 nocí, stvořenou vývojářským týmem Pterodon Software a distribuovanou firmou Vochozka Trading. Tato bezesporu kvalitní adventura si získala své fanoušky nejen díky svébytnému pojetí, ale také a především svým erotických nádechem. Po zhruba devíti letech od zveřejnění této hry bylo konečně rozhodnuto o stvoření očekávaného pokračování.

 

Opět se tak setkáme s lamačem dívčích srdcí a kabrňákem v jedné postavě, Vencou Záhybem. Titul 6 ženichů a 1 navíc, jak zní název připravovaného počinu, se odehrává v době, kdy původní hra skončila - plynule tak naváže na okamžik, kdy Venca Záhyb místo ohlídání sedmi dcer bohatého Smithe zbavil tyto dívky nevinnosti. Je pozoruhodné, že právě Smiht na cestě do Teplého Týnce, nového domova Smihtovic klanu (kam se členové této rodiny odebrali skrýt svou hanbu), zadává Vencovi nový úkol. Je nezbytné zachránit jinak dobrou pověst všech sedmi dívek, obdarovaných mateřstvím, a to pochopitelně jediným možným způsobem. Ano, hádáte správně - nalezením manžela a životního partnera v jedné osobě. Byť je to úkol nelehký, Venca Záhyb nemá v této chvíli na vybranou - tentokráte totiž bojuje o svůj holý život!

Jak se dá předpokládat, hra se odehrává v již zmiňovaném Teplém Týncy a jak lze mimo jiné usoudit z názvu tohoto města, jedná se o vesničku neobyčejnou, plnou zajímavých postav. Potkáte tak zde nejen faráře, ale také homosexuálního výčepního nebo úchylné individuum v místním sexshopu. Dohromady počet postav, se kterým se bude moci Venca při svém hledání vhodných ženichů seznámit a potkat, převyšuje dvě desítky, což dává hráčům jistě nemalý prostor pro četné rozhovory a interakci.

Co se týče zpracování samotné adventury 6 ženichů a 1 navíc, vsadili tvůrci na osvědčený systém point-and-click. Dnes již přestárlou VGA grafiků pochopitelně nahradila klasická ruční kresba a jak lze konec konců z okolních obrázků velmi dobře vypozorovat, právě po grafické stránce je patrný vliv autorského týmu Enteron, který na vývoji titulu spolupracuje. Připomeňme, že hra 6 ženichů a 1 navíc bude vydána ve třetím čtvrtletí letošního roku jako plně freeware výtvor (tedy volně stažitelný z Internetu) a bude určena hráčům starším 18 let.

Související informace (6 ženichů a 1 navíc):
Homepage hry: Hra nemá homepage
Výrobce hry: Enteron a Illusion Softworks 
Distributor hry: Illusion Softworks
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: 3. čtvrtletí 2003

Zdroj: PR

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě nikdy nevypadalo lépe

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě…

Grand Theft Auto 5 dostává grafické modifikace takřka každý měsíc. Nyní máte před sebou špičku současné tvorby - Project NVRX.

4.  11.  2017 | | 10 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Call of Duty: WWII - válka se nikdy nezmění (recenze)

Call of Duty: WWII - válka se nikdy ne…

Call of Duty se po dlouhé době opět vrací na domácí půdu, přitom se ale snaží zůstat moderní. Jak mu to vychází?

6.  11.  2017 | | 9 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A