In Cold Blood – chladnokrevné dítě Playstationu

Sám a přesto silný. Zrazený , ale ne poražený. John Cord – agent britské tajné služby MI6 se k nám pomalu blíží z Playstationu a sebou přináší poselství, které je ochoten podpořit dobře mířenou ranou do brady: Adventury nejsou mrtvé. Adventury žijí a hra In Cold Blood vám to na podzim dokáže!
In Cold Blood – chladnokrevné dítě Playstationu
Sám a přesto silný. Zrazený , ale ne poražený. John Cord – agent britské tajné služby MI6 se k nám pomalu blíží z Playstationu a sebou přináší poselství, které je ochoten podpořit dobře mířenou ranou do brady: Adventury nejsou mrtvé. Adventury žijí a hra In Cold Blood vám to na podzim dokáže!

In Cold BloodIn Cold Blood

Majitelé Playstationu už to ví. Na trhu se podle všeho objevila zase jedna vydařená adventura, která dokazuje, že když se chce, tak to jde. Ne, že bych ji hrál, ale ti, kteří to potěšení měli, se nad ní jen rozplývali - namátkou zmíním alespoň Playstation Magazine UK, Playstation World či internetový Gamespot. Ale pěkně popořádku.

In Cold BloodIn Cold Blood

In Cold Blood stvořili ve firmě Revolution jako Playstation hru. A už od začátku bylo jasné, že si na tomhle kousku dávají záležet. Příběh sám, to je špionážní klasika. John Cord, hlavní hrdina celé hry, je jedním z agentů britské tajné služby MI6. Je vyslán do malého ruského státečku, aby tam pátral po ztraceném agentovi, jenže co se zdá být na začátku pohodovou misí, změní se v noční můru, během níž nelze nikomu věřit. Hned v úvodu drsňák John Cord procitá na neznámém místě a to, co si pamatuje z minulosti , se dá vyjádřit dvěma slovy, z nichž já použiji to slušnější: NIC. Totální okno se mu začíná zaplňovat jen velmi zvolna, jediné, co ví jistě, je, že byl zrazen a že se musí z této šlamastyky vylízat sám. Kdo, kde a proč si na něj zasedl, to teprve musí zjistit a to vás taky bude držet u hry až do konce.

In Cold BloodIn Cold Blood

In Cold Blood je akční adventura kompletně vyvedená ve 3D. Pátrání, řešení puzzle, louskání hádanek a také slušná dávka akce – to je to, co od ní můžete čekat. Sami tvůrci jsou hrdí na to, že právě propracovaný příběh je tím, čemu se dostává mimořádné chvály. Ve spojení s atmosférou, která na vás možná tak jako na mě dýchá už ze screenshotů, tvoří směs, která doufejme potěší každého pařana adventur. Ačkoli celé žánrové označení zní akční adventura, kdo hledá akční orgie plné adrenalinu, ten ať se vrátí ke svému Unrealu či Tetrisu na nejvyšší rychlost. In Cold Blood bude spíš malým filmem. Žádná propracovaná AI, ale postavy se svými vlastními záměry a děj, jenž budete jako režisér ovlivňovat v průběhu deseti samostatných kapitol vy.

In Cold BloodIn Cold Blood

In Cold Blood by měla být i silně interaktivní hra. Kombinace silné zápletky, dobré grafiky a propracovaného světa, který vás pohltí, je to, co podle dosavadních reakcí povyšuje In Cold Blood na nového tahouna žánru akční adventura. Zda je tomu skutečně tak, nebo zda mají recenzenti Playstation her jen zvrhlý vkus, to se dozvíme už letos na podzim, kdy In Cold Blood vyjde.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A