In Cold Blood – chladnokrevné dítě Playstationu

Sám a přesto silný. Zrazený , ale ne poražený. John Cord – agent britské tajné služby MI6 se k nám pomalu blíží z Playstationu a sebou přináší poselství, které je ochoten podpořit dobře mířenou ranou do brady: Adventury nejsou mrtvé. Adventury žijí a hra In Cold Blood vám to na podzim dokáže!
In Cold Blood – chladnokrevné dítě Playstationu
Sám a přesto silný. Zrazený , ale ne poražený. John Cord – agent britské tajné služby MI6 se k nám pomalu blíží z Playstationu a sebou přináší poselství, které je ochoten podpořit dobře mířenou ranou do brady: Adventury nejsou mrtvé. Adventury žijí a hra In Cold Blood vám to na podzim dokáže!

In Cold BloodIn Cold Blood

Majitelé Playstationu už to ví. Na trhu se podle všeho objevila zase jedna vydařená adventura, která dokazuje, že když se chce, tak to jde. Ne, že bych ji hrál, ale ti, kteří to potěšení měli, se nad ní jen rozplývali - namátkou zmíním alespoň Playstation Magazine UK, Playstation World či internetový Gamespot. Ale pěkně popořádku.

In Cold BloodIn Cold Blood

In Cold Blood stvořili ve firmě Revolution jako Playstation hru. A už od začátku bylo jasné, že si na tomhle kousku dávají záležet. Příběh sám, to je špionážní klasika. John Cord, hlavní hrdina celé hry, je jedním z agentů britské tajné služby MI6. Je vyslán do malého ruského státečku, aby tam pátral po ztraceném agentovi, jenže co se zdá být na začátku pohodovou misí, změní se v noční můru, během níž nelze nikomu věřit. Hned v úvodu drsňák John Cord procitá na neznámém místě a to, co si pamatuje z minulosti , se dá vyjádřit dvěma slovy, z nichž já použiji to slušnější: NIC. Totální okno se mu začíná zaplňovat jen velmi zvolna, jediné, co ví jistě, je, že byl zrazen a že se musí z této šlamastyky vylízat sám. Kdo, kde a proč si na něj zasedl, to teprve musí zjistit a to vás taky bude držet u hry až do konce.

In Cold BloodIn Cold Blood

In Cold Blood je akční adventura kompletně vyvedená ve 3D. Pátrání, řešení puzzle, louskání hádanek a také slušná dávka akce – to je to, co od ní můžete čekat. Sami tvůrci jsou hrdí na to, že právě propracovaný příběh je tím, čemu se dostává mimořádné chvály. Ve spojení s atmosférou, která na vás možná tak jako na mě dýchá už ze screenshotů, tvoří směs, která doufejme potěší každého pařana adventur. Ačkoli celé žánrové označení zní akční adventura, kdo hledá akční orgie plné adrenalinu, ten ať se vrátí ke svému Unrealu či Tetrisu na nejvyšší rychlost. In Cold Blood bude spíš malým filmem. Žádná propracovaná AI, ale postavy se svými vlastními záměry a děj, jenž budete jako režisér ovlivňovat v průběhu deseti samostatných kapitol vy.

In Cold BloodIn Cold Blood

In Cold Blood by měla být i silně interaktivní hra. Kombinace silné zápletky, dobré grafiky a propracovaného světa, který vás pohltí, je to, co podle dosavadních reakcí povyšuje In Cold Blood na nového tahouna žánru akční adventura. Zda je tomu skutečně tak, nebo zda mají recenzenti Playstation her jen zvrhlý vkus, to se dozvíme už letos na podzim, kdy In Cold Blood vyjde.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

dnes | | 17 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A