Info o Final Fantasy Versus XIII

Jak je to už dlouho, co jsme o Final Fantasy Versus XIII slyšeli poprvé? Téměř pět let. Je zvláštní, že Tetsuya Nomura, tvůrce hry, pořádně popsal herní mechanizmy až nyní, hlavně tedy možnosti in-game soubojů.

Jak bylo možné vidět v relativně dlouhém traileru z minulého týdne, bude se na obrazovce nacházet pole s několika příkazy - Magic, Item, Summon a Ex-Arts. Hlavní postava bude mimojiné jako příslušník královské linie oplývat i tajemnou mocí, kterou nikdo jiný disponovat nebude.

VIDEO: 3907 'Final Fantasy Versus XIII - trailer'

K sobě si budete moci přibřat několik společníků, maximálně však bude možné ovládat tři členy. Výběr postav bude široký, každá z nich bude navíc oplývat svými unikátními schopnostmi. Noctis, hlavní hrdina, bude jako jediný mít možnost používat všechny zbraně ve hře.

V případě střelných zbraní se bude možné přepnout do pohledu třetí osoby a zaměřovat slabá místa nepřátel. Řada přijde i na vozidla - budete moct řídit obrněné roboty a krást armádní automobily a tanky.

Na další novinky se můžeme těšit v červnu, kdy vypukne další ročník výstavy E3. Nomura také prozradil, že bychom si Versus mohli zahrát už v roce 2012.

Zdroj: Andriasang
Dostupné pro: PS3
Žánr: Akce, RPG
Výrobce: Square-Enix
Začátek prodeje: 2012

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A