Info o Final Fantasy Versus XIII

Jak je to už dlouho, co jsme o Final Fantasy Versus XIII slyšeli poprvé? Téměř pět let. Je zvláštní, že Tetsuya Nomura, tvůrce hry, pořádně popsal herní mechanizmy až nyní, hlavně tedy možnosti in-game soubojů.

Jak bylo možné vidět v relativně dlouhém traileru z minulého týdne, bude se na obrazovce nacházet pole s několika příkazy - Magic, Item, Summon a Ex-Arts. Hlavní postava bude mimojiné jako příslušník královské linie oplývat i tajemnou mocí, kterou nikdo jiný disponovat nebude.

K sobě si budete moci přibřat několik společníků, maximálně však bude možné ovládat tři členy. Výběr postav bude široký, každá z nich bude navíc oplývat svými unikátními schopnostmi. Noctis, hlavní hrdina, bude jako jediný mít možnost používat všechny zbraně ve hře.

V případě střelných zbraní se bude možné přepnout do pohledu třetí osoby a zaměřovat slabá místa nepřátel. Řada přijde i na vozidla - budete moct řídit obrněné roboty a krást armádní automobily a tanky.

Na další novinky se můžeme těšit v červnu, kdy vypukne další ročník výstavy E3. Nomura také prozradil, že bychom si Versus mohli zahrát už v roce 2012.

Zdroj: Andriasang
Dostupné pro: PS3
Žánr: Akce, RPG
Výrobce: Square-Enix
Začátek prodeje: 2012

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A