Infogrames odkládají placení dluhů

Distribuční společnost Infogrames vyjednává odklad splácení svých dluhů, žádá své věřitele o posunutí data splatnosti přibližně patnácti milionů dolarů z 15. března na pozdější termín.

I když se společnost stále snaží dodržet termíny u pětimilionového dluhu, který je splatný k prvnímu dubnu, stále jí nad hlavou visí zbytky dluhu splatného do patnáctého března. Právě onen dluh se Infogrames snaží dojednat na přesunutí, protože společnost se právě restrukturalizuje V rámci této ozdravné kůry hodlá Infogrames prodat několik svých studií a herních licencí, aby měli na zaplacení všech pohledávek. Přitom se snaží společně s Atari získat zpět reputaci, která nedávnými problémy utrpěla. O nedávném varování před vyloučením Atari z burzy jsme vás již informovali.

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce