Informace o SIN 2 - hříšný Steam

Ještě před několika týdny si vrabci na střeše šeptali cosi o pokračování střílečky SIN; pátralo se ve zdrojovém kódu na hlavní website vývojářů z Ritual Entertainment a luštily se hádanky zde ukryté, a nyní je SIN 2 v podstatě oficiálně ohlášenou hrou. V exkluzivním interview v britském PC Gameru se na osmi stránkách čtenáři mohli dozvědět zajímavé novinky, i když vše bylo samozřejmě obaleno klasickou "vatou". I přes tuto překážku se povedlo zahraničnímu webu Eurogamer zjistit konkrétní informace.

SIN 2 bude po Half-Life 2 druhým titulem, jenž bude využívat Steam k samotné distribuci ke koncovému uživateli. Výsledkem téměř čtyřleté spolupráce Ritual Ent. a Valve jsou dvě věci; za prvé bude SIN 2 postavena na výborné technologii Source enginu, což by mělo přinést geniální fyziku a detailní grafiku. Za druhé, a to se možná nebude líbit ani hráčům ani distributorským společnostem (těm zaručeně ne), to je již zmíněná distribuce skrz Steam. SIN 2 bude také první novodobou hrou, kterou autoři hodlají vydávat po jednotlivých epizodách, s maximálně čtyř měsíčními intervaly. Každá epizoda pak bude stát něco okolo 20$ a uživatel si ji hned po zaplacení bude moci stáhnout do svého počítače; žádné krabice, žádné manuály a hlavně žádná procházka do obchodu - máme tu přeci 21. století, nebo ne?

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma