Internetová rally škola čerstvě v provozu

Solečnost SCi spustila internetovou rally školu, která představuje skvělou přípravu na blížící se hru Richard Burns Rally CZ. V této internetové škole se naučíte nejenom základní prvky k úspěšnému dojetí do cíle, ale také pokročilé fígle určené zkušenějším hráčům. V závěru vám bude umožněno si otestovat své čerstvě získáné zkušenosti v testu vědomostí. Všem milovníkům rally návštěvu internetové školy rozhodně doporučujeme.

Internetová adresa rally školy: http://www.richardburnsrally.com/training.htm

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Nové obrázky z Need for Speed: Underground 2

Témata článku: , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC