Interplay ukázal koncepty Fallout MMO

Pokud jste, stejně jako spousta dalších fandů, upřímně pochybovali o slovech studia Interplay, že vývoj onlinové verze legendárního Falloutu zdárně spěje kupředu, mohli by vás o jejich pravosti přesvědčit nedávno vypuštěné koncepty. Nebo ne?

Obrázky se objevily díky dlouhotrvajícímu soudnímu sporu mezi dvěma tvůrčími týmy - Bethesdou a Interplay - o to, kdo má na sérii aktuálně práva, a jak to s chystaným MMORPG vlastně bude. Bohužel, nic víc oznámeno nebylo, a tak zbytek zůstává na důvěře fanoušků.

2.jpg

Nutno však podotknout, že avizované koncepty mohli vzniknout bůh ví let nazpět, a s proklamovanou onlinovkou nemusí mít, kromě prostředí, pranic společného. I když je to nepravděpodobné.

3.jpg4.jpg

Zdroj: GameSpot

Diskuze (1) Další článek: American McGee's Alice 2 až v roce 2011

Témata článku: , , , , , , , , , ,Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

** Google si občas ve vyhledávači připraví skryté animace či hry ** Tentokrát se týká fotbalového mistrovství světa ** Stačí do vyhledávače v mobilu zadat dvojici slov...

Martin Chroust
VyhledávačSmartphonyMobilní hry
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách