Interstate 82

Pokračování oblíbených Interstate je tu, tentokrát se přeneseme do roku 82.
Pokračování oblíbených Interstate je tu, tentokrát se přeneseme do roku 82. Těšit se můžeme na 15 aut, 25 druhů zbraní a celkem 40 misí. Oproti předcházejícímu dílu budete moci během mise vystoupit z auta a nasednout do jiného (jako to známe ze hry Grand Theft Auto), případně svést pouliční přestřelku se svými soupeři.

Nepřipomíná vám to tak trochu Carmagedon?Podle tohoto obrázku Interstate 82 oproti minulému dílu nic radikálně nového nepřináší

Minimální HW nároky nejsou nijak přehnané, stačit by mělo Pentium 233 s 32 MB paměti, ale znáte to – na minimální konfiguraci hru sice spustíte, ale nezahrajete si ji. Za optimum lze považovat Celeron 400 s 64 MB paměti. Vzhledem k použití stejného enginu jako u hry Heavy Gear 2 bude pro spuštění nutný 3D akcelerátor. Grafiku je možné nastavit na 16 i 32bitovou barevnou hloubku, a to až do rozlišlení 1280x1024 bodů podle výkonu vaší 3D akcelerace.

Big boy doubledecker, nemyslíte? ;)Ano, něco málo plechu mi již z auta opadalo, ale i přesto... já to nevzdám.

Demoverzi je od soboty možné stáhnout na této adrese – zabírá celkem zhruba 28 MB.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce