Invex – co na nás čeká v Game Hall?

Už několik let zpátky jsou nedílnou součástí Invexu počítačové hry a vše co se okolo nich točí - tedy jejich prodejci, počítačové magazíny. Ani letošní rok není výjimkou a s řadou firem, které mají co dočinění s herní zábavou se na Invexu můžete setkat. Vyhrazeny jsou jim pavilony K a L. V článku naleznete informace o tom, co zajímavého v těchto pavilonech můžete vidět.
Invex – co na nás čeká v Game Hall?

Pavilon L vás uvítá sympatickým nápisem Game Hall nad vchodem. Před halou se nachází stánky některých českých distributorů (Cenega, CD Projekt). Uvnitř ale vcelku nic převratného nenajdete. Po obvodu jsou např. stánky Game4U, JoWooD, JRC, nebo třeba GameStar. Místnost jako obvykle vyplňují počítače s hrami. Jejich výběr není nijak převratný. K dispozici jsou i zajímavé kousky: Mafia (čerstvě obdařená cenou the best of invex), Sudden Strike II či NHL 2003, ale to jsou všechno hry, o kterých víte mnoho, nebo je dokonce už vlastníte. Jde vlastně jen o to, vidět hru v pohybu. V zadní části pavilonu si také můžete zahrát kartičky (Magic, Star Wars). Z konzolí je k dispozici jen PS2, v prostoru před Game Hall ještě Game Cube. Toť vše.

Skoro zajímavější mi přišel pavilon K. O dění uvnitř mi pověděl hlavní koordinátor akce Michal Koníček. Současně se v hale konají dvě akce: Mistrovství České Republiky v počítačových hrách a kvalifikace na Olympiádu počítačových her, která se bude konat v Koreji. Hraje se Half-Life, Quake 3 Arena, Unreal Tournament, StarCraft, WarCraft 3 a Counter-Strike, a to jak 1 vs 1, tak i týmově. Nejzajímavější utkání jsou přenášena na dvě velké obrazovky a diváci si jistě přijdou na své. Za zmínku ještě jistě stojí, že ve hře je celkem cca 250 hráčů a vzhledem k prolínání turnajů jich každý den hraje stovka. On-line kvalifikace probíhala dva měsíce a hlavní cena pro mistra ČR činí příjemných 10 000 USD. Vítěz kvalifikace na Olympijské hry bude mít tu čest reprezentovat naši zemičku v Koreji a zahrát si až o 300 000 USD.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |