INVEX 2003 - kam zajít vyzkoušet nejnovější hry?

Brány brněnského výstaviště se dnes otevírají pro širokou veřejnost, a tak by se všem návštěvníkům chystajícím se na Invex mohl hodit stručný popis nejzajímavějších herních stánků, které jsou ve veletržním areálu k vidění. Samozřejmě většinu z nich uvidíte v Game Hall, nicméně nejen v rotundě pavilonu Z jsou k vidění zajímavé věci. Konkrétně v pavilonu B "zetku" konkuruje stánek projektu České hry, kde si můžete vyzkoušet výdobytky české freewarové scény, případně si popovídat přímo s autory některých titulů. Za zmínku stojí určitě i expozice Microsoftu v pavilonu V, kde je k dispozici 8 počítačů s hrami tohoto softwarového giganta, na kterých mimo jiné běží akční novinka Halo. K zahrání lákají i dva Xboxy. Když už budete ve "véčku", nezapomeňte zkontrolovat jeden z mnoha stánků Computer Pressu, jestli už dorazila nová várka DVD Doupě.

Pro zbytek her už musíte zavítat do Game Hall. Zde na vás čeká spousta počítačů, playstationů a sem tam i nějaký GameCube. Z her určitě doporučujeme premiéry Prince of Persia: Sands of Time, Silent Hill 3 nebo českou Koreu: Forgotten Conflict. Ale jsou tu vystaveny i další - UFO: Aftermath, Republic: The Revolution, Etherlords 2 nebo XIII (podrobný seznam naleznete zde). Zajímavé je, že zatím se neopakovala situace z předchozích Invexů a skoro vždy byly nějaké (funkční!)  počítače volné. A až vás stání u počítačů přestane bavit, můžete se posadit do improvizovaného hlediště a podívat se, jak hrají profesionálové ve finále Mistrovství ČR v počítačových hrách. Nezbývá než přát si lepší počasí než to, které nad brněnským výstavištěm vládlo v předchozích dnech.

     

Zdroj: vlastní zpráva

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

včera | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

dnes |
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A