INVEX 2003 - kam zajít vyzkoušet nejnovější hry?

Brány brněnského výstaviště se dnes otevírají pro širokou veřejnost, a tak by se všem návštěvníkům chystajícím se na Invex mohl hodit stručný popis nejzajímavějších herních stánků, které jsou ve veletržním areálu k vidění. Samozřejmě většinu z nich uvidíte v Game Hall, nicméně nejen v rotundě pavilonu Z jsou k vidění zajímavé věci. Konkrétně v pavilonu B "zetku" konkuruje stánek projektu České hry, kde si můžete vyzkoušet výdobytky české freewarové scény, případně si popovídat přímo s autory některých titulů. Za zmínku stojí určitě i expozice Microsoftu v pavilonu V, kde je k dispozici 8 počítačů s hrami tohoto softwarového giganta, na kterých mimo jiné běží akční novinka Halo. K zahrání lákají i dva Xboxy. Když už budete ve "véčku", nezapomeňte zkontrolovat jeden z mnoha stánků Computer Pressu, jestli už dorazila nová várka DVD Doupě.

Pro zbytek her už musíte zavítat do Game Hall. Zde na vás čeká spousta počítačů, playstationů a sem tam i nějaký GameCube. Z her určitě doporučujeme premiéry Prince of Persia: Sands of Time, Silent Hill 3 nebo českou Koreu: Forgotten Conflict. Ale jsou tu vystaveny i další - UFO: Aftermath, Republic: The Revolution, Etherlords 2 nebo XIII (podrobný seznam naleznete zde). Zajímavé je, že zatím se neopakovala situace z předchozích Invexů a skoro vždy byly nějaké (funkční!)  počítače volné. A až vás stání u počítačů přestane bavit, můžete se posadit do improvizovaného hlediště a podívat se, jak hrají profesionálové ve finále Mistrovství ČR v počítačových hrách. Nezbývá než přát si lepší počasí než to, které nad brněnským výstavištěm vládlo v předchozích dnech.

     

Zdroj: vlastní zpráva

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |