Inzeráty od Sony potvrzují další God of War, vyjde na příští generaci

Pokračování God of War bylo prakticky jisté hned ve chvíli, kdy hra vyšla. Teď se nám neoficiálně potvrdilo, že už se na něm pracuje.
Inzeráty od Sony potvrzují další God of War, vyjde na příští generaci

Vývojářské studio Santa Monica, které spadá pod Sony ve svých nových inzerátech hledá čerstvou sílu hned pro několik pracovních pozic, které vyžadují, aby kandidáti znali jejich předchozí práci a především potom God of War z roku 2018. 

Dokument Raising Kratos je sondou do náročného procesu vývoje God of War

Dokument Raising Kratos je sondou do náročného procesu vývoje God of War

Santa Monica hledá designery bojového systému či výpravy. Velmi důležitá je prý především znalost nespecifikované předchozí hry. Pozice designera soubojů navíc má velmi specifický požadavek na první díl seversky zasazeného God of War a schopnost hovořit o jeho systému. Navíc se objevuje i prvek, že výhodou je zkušenost s prací na next-genu, takže můžeme skoro s jistotou říci, že půjde o hru pro pátý PlayStation. 

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Můžeme tak už pomalu počítat s tím, že God of War 2 dorazí na naše PlayStationy příští generace a nezbývá než doufat, že nám přinese podobně úžasný zážitek, jako v případě prvního dílu nového startu série, který uchvátil hráče po celém světě, získal ocenění za hru roku a prodal přes deset milionů kopií. Co takhle launch titul?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole