Itsuno by radši udělal nový díl, než předělávku původních Devil May Cry

Itsuno se nechal slyšet, že než dělat remake, radši by se vrhl na další díl.
Itsuno by radši udělal nový díl, než předělávku původních Devil May Cry

Capcom v poslední době chrlí jednu předělávku, remaster či jinou formu návratů klasiky za druhou. Taková produkce samozřejmě vzbuzuje diskuse o tom, co přijde příště. Dotazu na návrat do let minulých se nevyhnul i otec série Devil May Cry, Hieaki Itsuno.

"Víte, nikdo za námi s tímhle nápadem ani nepřišel. Ale samozřejmě by se mi to líbilo. Jediný problém je, že v takové chvíli dojde na priority. Mohl bych udělat remake Devil May Cry 2, nebo bych prostě mohl vytvořit další díl série. Celkově vzato mě asi více bude zajímat druhá varianta," řekl Itsuno.

Hideaki Itsuno zvažoval vývoj hry Dragon

Hideaki Itsuno zvažoval vývoj hry Dragon's Dogma 2 ještě před DMC 5

Tento přístup samozřejmě především u žánru akční rubačky dává smysl, protože i v případě, že by se Itsuno rozhodl pro předělávku starších dílů Devil May Cry, vyžadovalo by to nové mechaniky, nový přístup a upravení spousty prvků ve hře. Tím pádem by šlo o projekt zcela nový, který by sebral stejné množství sil a prostředků a byl by svázaný předlohou. 

S další hrou chci naplnit veškerá očekávání, tvrdí otec série Devil May Cry

S další hrou chci naplnit veškerá očekávání, tvrdí otec série Devil May Cry

Fanoušci starších dílů Devil May Cry se tak zatím musejí spokojit s Devil May Cry HD Collection, která vyšla loni na nejnovější generaci konzolí a těšit se mohou také na nový přírůstek do série v podobě Devil May Cry 5, které vychází 8. března.

Nejnovější komentáře