IV. ročník Mistrovství ČR v bojovkách na Playstation2

Znáte ten pocit, že někde tam venku na vás něco čeká a vy nevíte co to je, ale toužíte toho dosáhnout? A zažíváte jej při hraní bojovek? Pokud ano, je zde akce určená přesně pro vás: čtvrtý ročník Mistrovství ČR v bojovkách na PS2 se blíží, ale místa pro další účastníky stále jsou! A i vy jste srdečně zváni.
IV. ročník Mistrovství ČR v bojovkách na Playstation2

Letos na začátku letních prázdnin dojde, stejně jako předchozích tří letech, k události, při níž se tep nejednoho bojovně naladěného srdce zrychlí. Z nutkavého nepojmenovatelného pocitu se hráči dají do pohybu. Vyrazí, aby se sešli všichni na jednom na předem dohodnutém bitevním poli. Tam zjistí, že hlas, který je povolal, všechny spojuje i rozděluje, je jejich touha po vítězství. Touha zjistit, kdo je ten nejlepší...

 

Tekken 5

Říkají vám něco tituly jako Tekken, Virtua Fighter, Mortal Kombat, Soul Calibur či Guilty Gear? A máte pocit, že jste mistrem v ovládání libovolné z postav některém z nich? Čtěte dále, ať naleznete svůj osud, k jehož naplnění jste byli stvořeni.

  

Soul Calibur 2

Za letošní bitevní pole byla vybrána Sokolovna v Otrokovicích na Zlínsku v termínu 1. - 4. 7. 2005. V rámci oficiální části programu proběhnou tyto turnaje (v závorkách počty přihlášených k 9. 6.):

Pátek od 20.00

Tekken 4 (44)
Virtua Fighter 4 EVO (14)

Sobota od 10.00

Mortal Kombat Deception (9)
Guilty Gear XX #reload (8)

Sobota od 12.00

Tekken 5 (56)

Neděle od 10.00

Soul Calibur 2 (27)
Tekken Tag (37)

Pro ty, kteří se ještě žádné podobné akce neúčastnili, dodávám, že ve zbývajíím čase se hrají pořád dokola přátelské zápasy. Pocvičte se v hrách, které si přivezete, hlavně tedy PS2 bojovkách. Nikdo, bez ohledu na výsledky v turnaji, nemusí mít strach, že by si nezahrál. Z bohatých zkušeností víme, že každý najde svého soupeře.

  

Mortal Kombat Deception

Vstupné na celou čtyřdenní akci, včetně možnosti účastnit se vámi zvolených turnajů, bylo stanoveno paušálně na 200,-Kč. V ceně je zahrnut i úložný prostor pro vaši osobu na spaní. Pro prvních 50 máme matrace, pro dalších 50 volná místa na zemi ;-)  Pokud nehodláte hrát 72 hodin v kuse, vezměte si nějaký spacák sebou.

Tekken 4 Tekken 4 Tekken 4

Tekken 4

V rámci turnajů bude možné vyhrát ceny v hodnotě 10.000,- Kč, mimo jiné pět  PC PC her určených pro vítěze každého z turnajů. Na akci se již nyní přihlásilo "to nejlepší, co se ve střední Evropě nachází", a k tomu 20 hráčů ze zahraničí. S ohledem na fakt, že do začátku akce zbývají více jak tři týdny, věříme, že rekord z Jabloneckého turnaje 2003, kterého se zúčastnilo 60 hráčů, bude nakonec překonán.

  

Virtua Fighter 4

Závazné přihlášky lze podat na stránkách http://tekken.doupe.cz, případně na http://playstation.virt.cz/. Zde naleznete i kompletní informace o celé akci, včetně popisu, jak se dostat na místo konání akce, a další podrobnosti.

Turnaje spolupořádají:

Tekken Tripple Freaksstránky české Tekken komunityhttp://tekken.doupe.cz/
Virtua Fighter Klub - stránky české Virtua Fighter komunityhttp://virtuafighter.doupe.cz/
SoulCalibur Czechstránky české Soul Calibur komunity - http://www.soulcalibur-czech.com/
Czech MKstránky české Mortal Kombat komunity - http://mortalkombat.doupe.cz/

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A