IV. ročník Mistrovství ČR v bojovkách na Playstation2

Znáte ten pocit, že někde tam venku na vás něco čeká a vy nevíte co to je, ale toužíte toho dosáhnout? A zažíváte jej při hraní bojovek? Pokud ano, je zde akce určená přesně pro vás: čtvrtý ročník Mistrovství ČR v bojovkách na PS2 se blíží, ale místa pro další účastníky stále jsou! A i vy jste srdečně zváni.

Letos na začátku letních prázdnin dojde, stejně jako předchozích tří letech, k události, při níž se tep nejednoho bojovně naladěného srdce zrychlí. Z nutkavého nepojmenovatelného pocitu se hráči dají do pohybu. Vyrazí, aby se sešli všichni na jednom na předem dohodnutém bitevním poli. Tam zjistí, že hlas, který je povolal, všechny spojuje i rozděluje, je jejich touha po vítězství. Touha zjistit, kdo je ten nejlepší...

 

Tekken 5

Říkají vám něco tituly jako Tekken, Virtua Fighter, Mortal Kombat, Soul Calibur či Guilty Gear? A máte pocit, že jste mistrem v ovládání libovolné z postav některém z nich? Čtěte dále, ať naleznete svůj osud, k jehož naplnění jste byli stvořeni.

  

Soul Calibur 2

Za letošní bitevní pole byla vybrána Sokolovna v Otrokovicích na Zlínsku v termínu 1. - 4. 7. 2005. V rámci oficiální části programu proběhnou tyto turnaje (v závorkách počty přihlášených k 9. 6.):

Pátek od 20.00

Tekken 4 (44)
Virtua Fighter 4 EVO (14)

Sobota od 10.00

Mortal Kombat Deception (9)
Guilty Gear XX #reload (8)

Sobota od 12.00

Tekken 5 (56)

Neděle od 10.00

Soul Calibur 2 (27)
Tekken Tag (37)

Pro ty, kteří se ještě žádné podobné akce neúčastnili, dodávám, že ve zbývajíím čase se hrají pořád dokola přátelské zápasy. Pocvičte se v hrách, které si přivezete, hlavně tedy PS2 bojovkách. Nikdo, bez ohledu na výsledky v turnaji, nemusí mít strach, že by si nezahrál. Z bohatých zkušeností víme, že každý najde svého soupeře.

  

Mortal Kombat Deception

Vstupné na celou čtyřdenní akci, včetně možnosti účastnit se vámi zvolených turnajů, bylo stanoveno paušálně na 200,-Kč. V ceně je zahrnut i úložný prostor pro vaši osobu na spaní. Pro prvních 50 máme matrace, pro dalších 50 volná místa na zemi ;-)  Pokud nehodláte hrát 72 hodin v kuse, vezměte si nějaký spacák sebou.

Tekken 4 Tekken 4 Tekken 4

Tekken 4

V rámci turnajů bude možné vyhrát ceny v hodnotě 10.000,- Kč, mimo jiné pět  PC PC her určených pro vítěze každého z turnajů. Na akci se již nyní přihlásilo "to nejlepší, co se ve střední Evropě nachází", a k tomu 20 hráčů ze zahraničí. S ohledem na fakt, že do začátku akce zbývají více jak tři týdny, věříme, že rekord z Jabloneckého turnaje 2003, kterého se zúčastnilo 60 hráčů, bude nakonec překonán.

  

Virtua Fighter 4

Závazné přihlášky lze podat na stránkách http://tekken.doupe.cz, případně na http://playstation.virt.cz/. Zde naleznete i kompletní informace o celé akci, včetně popisu, jak se dostat na místo konání akce, a další podrobnosti.

Turnaje spolupořádají:

Tekken Tripple Freaksstránky české Tekken komunityhttp://tekken.doupe.cz/
Virtua Fighter Klub - stránky české Virtua Fighter komunityhttp://virtuafighter.doupe.cz/
SoulCalibur Czechstránky české Soul Calibur komunity - http://www.soulcalibur-czech.com/
Czech MKstránky české Mortal Kombat komunity - http://mortalkombat.doupe.cz/

Váš názor Další článek: Halo - jenom hry nestačí

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,