Iwata se rozpovídal o Zeldě a dalším DSi

President Nintenda, Satoru Iwata, se v nedávném rozhovoru pro magazín Asahi Shimbun rozpovídal o chystaném pokračování série Legend of Zelda i nástupci veleúspěšného handheldu DSi. Dobře, DS, pokud jste puntičkáři.

Nová dobrodružství ušatého Petra Pana bychom se prý měli dočkat ještě letos, avšak není jisté, zda-li toto datum platí pouze pro Japonsko, nebo pro celý svět. Zatím poslední titul této série - Twilight Princess - nicméně vyšel ve stejnou dobu celosvětově, a tak můžeme doufat.

Co se nové verze nintenďáckého handheldu týče, tam byl Iwata ještě o chlup méně konkrétní. Jako vždy nezapomněl zmínit, že mají s konzolkou velké plány, a že je super kam až to dotáhla, to vše pro to, aby pak potvrdil, že mají v úmyslu rozpohybovat její majitele.

DSi už sice díky vestavěné kameře dokáže rozeznávat některé pohyby a pár dalších vědcí (v mezích zákona, ovšem), ale vedení Nintenda to podle všeho nestačí a rádi by hráče pořádně rozhýbali. Jaké po tomto kroku očekávají reakce od spolucestujících v prostředcích hromadné dopravy už nezmínil.

Zdroj: Kotaku


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A