Iwata ubezpečuje o ceně her pro Revolution

Prezident společnosti Nintendo, Satoru Iwata, se vyjádřil pro CNN, že dle jeho předpoladů nepřesáhne cena titulů pro Nintendo Revolution cenu stávajících her.

  

Otázka byla nastolena ve chvíli, kdy staré hry stály v Americe kolem padesáti dolarů, zatímco většina titulů pro Xbox 360 se ustálila na ceně o dvacet procent vyšší. Výjimkou jsou pouze produkty přímo ze stáje Microsoftu, tedy trojice her Project Gotham Racing 3, Perfect Dark Zero a Kameo: Elements of Power, které stojí obvyklých padesát dolarů. Podle Iwaty by všechny tituly vydávané Nintendem měly být v kategorii do padesáti dolarů, jakou cenu nasadí ostatní výrobci záleží jen na nich.

Další zajímavostí, kterou Iwata odhalil ještě před E3, je paměťová kapacita konzole. Bude se jednat o 512 MB flash paměti, což není zrovna vysoké číslo. Pokud si vezmeme, že některé starší hry, spustitelné na Revolution, zabírají klidně i 70 MB, brzy kapacitu vyčerpáme. Iwata však ujišťuje, že bude možno používat ještě paměťové SD karty a Revolution bude vybaven USB portem, který přímo vybízí k použití externích disků.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |