Jack Thompson žaluje Facebook

Prošedivělá troska, z dálky připomínající velmi neúspěšného právníka Jacka Thompsona, má nové hobby. To však kupodivu nezahrnuje studio Rockstar, sérii Gran Theft Auto, ani floridskou právnickou komoru. Tenhle srandista se totiž protentokrát vypravil na křížovou výpravu proti sociální službě Facebook, jíž se chystá žalovat.

Po zakladatelích chce krásných 120 milionů dolarů za to, že odmítli ze své sítě odstranit skupinu "Nenávidím Jacka Thompsona", která má k dnešnímu dni nějakých 1000 členů. Thompson svou žádost podle všeho nejprve odfaxoval přímo zakladateli a současnému řediteli Facebooku, Marku Zuckerbergovi, avšak ta zůstala bez odpovědi.

O chvíli později proto následovalo oficiální vznesení žaloby, v níž se Thompson ohání citovou újmou, neboť se v dané skupině objevují poznámky jako "Jack Thompson by měl dostat po hlavě Atari 2600". Inu, rádi bychom mu alespoň protentokrát popřáli hodně štěstí, ale ... ne, nebudeme lhát.

Zdroj: 1UP


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A