Jack Thompson žaluje Facebook

Prošedivělá troska, z dálky připomínající velmi neúspěšného právníka Jacka Thompsona, má nové hobby. To však kupodivu nezahrnuje studio Rockstar, sérii Gran Theft Auto, ani floridskou právnickou komoru. Tenhle srandista se totiž protentokrát vypravil na křížovou výpravu proti sociální službě Facebook, jíž se chystá žalovat.

Po zakladatelích chce krásných 120 milionů dolarů za to, že odmítli ze své sítě odstranit skupinu "Nenávidím Jacka Thompsona", která má k dnešnímu dni nějakých 1000 členů. Thompson svou žádost podle všeho nejprve odfaxoval přímo zakladateli a současnému řediteli Facebooku, Marku Zuckerbergovi, avšak ta zůstala bez odpovědi.

O chvíli později proto následovalo oficiální vznesení žaloby, v níž se Thompson ohání citovou újmou, neboť se v dané skupině objevují poznámky jako "Jack Thompson by měl dostat po hlavě Atari 2600". Inu, rádi bychom mu alespoň protentokrát popřáli hodně štěstí, ale ... ne, nebudeme lhát.

Zdroj: 1UP

Diskuze (7) Další článek: Propuštění u autorů Heroes Over Europe

Témata článku: , ,Jak zvýšit herní výkon ve Windows 11? Vypněte tyhle funkce, radí Microsoft

Jak zvýšit herní výkon ve Windows 11? Vypněte tyhle funkce, radí Microsoft

**Windows 11 na některých počítačích aktivují bezpečnostní funkci Integrita paměti. **Virtualizační funkce ale negativně ovlivňují herní výkon. **Pokud některé funkce vypnete, můžete tím herní výkon posílit.

Petr Urban
Windows 11Microsoft
Nejošklivější telefony všech dob aneb když dáte designérům volnou ruku, skončí to fiaskem

Nejošklivější telefony všech dob aneb když dáte designérům volnou ruku, skončí to fiaskem

** Obludky, příšerky, monstra a paskvily mobilního světa ** Když dáte designérům volnou ruku, vrátí se to jako bumerang ** Zavzpomínejte s námi na nejošklivější telefony všech dob

Martin ChroustFilip Kůžel
TelefonyHistorieKuriozita
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách