Jagged Alliance 3D - screenshoty, informace!

Game Factory Interactive dnes do světa vypustili kupu informací o Jagged Alliance 3D, pojďme se tedy na ně podívat. Děj Jagged Alliance 3D nás zavede na západ Afriky, kde jeden z tamějších států chce získat jadernou zbraň, ovšem k její výrově nemá potřebné zdroje. Tyto zdroje však má sousední stát... Aby měl přístup k těmto zdrojům, financuje v něm revoluci. Nás ex-vláda malého státu požádá, abychom nastolili zpět původní režim a celou oblast tak opět stabilizovali.

Celkem je pro nás připraveno 20 misí, ale některé (8 misí) z nich jsou nepovinné. Úkoly nebudeme plnit sami, ale až se skupinkou šesti vojáků. Když misi zdárně dokončíme, dostaneme za to peníze, které lze využít k nákupu nových zbraní. Zbraně lze nakoupit/prodat mezi misemi, kdy se samozřejmě také rekrutují vojáci.

Co se týká grafické podoby prostředí, tak ta je velice různorodá - rozličné druhy terénu, desítky různých rostlin, předmětů, budov, objektů.

  

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce