Jagged Alliance: Flashback bude prequel. Hra zkusí štěstí na Kickstarteru

Tvůrci chtějí vytvořit tahovou strategii věrnou prvním dílům.
Jagged Alliance: Flashback  bude prequel. Hra zkusí štěstí na Kickstarteru

Dánské studio Full Control získalo od bitComposer Games licenci na Jagged Alliance a už světu naznačilo prvních pár střípků o jejich vizi nového dílu. Jagged Alliance: Flashback, jak se jejich hra bude jmenovat, bude zasazena před předchozí díly série a má se věnovat vzniku agentury A.I.M. i osudům některých ikonických žoldáků. Jak jste si mohli domyslet z loga hry, tvůrci chtějí využít i období Studené války.

Flashback logo.jpg

Spousta věcí je stále ve hvězdách, nicméně se tvůrci dušují, že rozhodně budou věrni jádru série. Na rozdíl od Back in Action tedy přestřelky budou na tahy, což je asi ta nejzásadnější zpráva. Chybět nesmí ani pohyb na mapě jako Jagged Alliance 2, přičemž důraz má být kladen i možnost budování si základny.

Tvůrci slibného Space Hulku vytvoří nový díl Jagged Alliance

Tvůrci slibného Space Hulku vytvoří nový díl Jagged Alliance

Flashback nebude jen remakem dvojky, tvůrci chtějí vytvořit vlastní dílo, které přinese nové nápady a zohlední i evoluci her (ve smyslu třeba přidání tutoriálů a zlepšení UI, nikoliv osekávání prvků). Jak ale tvůrci stále dokola opakují, základem je zachování jádra klasických dílů. A co je vlastně to jádro? Na to se zeptají i fanoušků.

Flashback 01.jpgFlashback 02.jpg

Full Control chtějí příští týden spustit projekt na Kickstarteru, aby získali finance a hlavně začali tvořit komunitu, podle jejich přání pak celou hru vystaví. Vývojáři si řeknou o 350 000 dolarů, což je dle nich dostatek na vytvoření hry. Případné peníze navíc pak poslouží k dalším cílům – více misí a žoldáků, modifikační nástroje…konkrétně se vše dozvíme příští týden.

Zdroj: RPS

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |