Jak budeme bojovat v Soul Calibur 3

Mlátička Soul Calibur 3 společnosti Namco se postupně blíží a tak prosakují stále nové informace. Máme již přibližnou představu o všech stylech hry, které budou na výběr. První z nabídek v menu by mělo být Character Creation, což jasně vypovídá o velkých možnostech úpravy vzhledu postav. Jakmile si postavu dostatečně přizpůsobíte, můžete hned projít Story, neboli její příběh. Milovníci předchozích dílů jistě sáhnou po Soul Areně, která by jim měla být podobná. Co je novinkou, je Lost Chronicle, jakási strategie propletená s mlátičkou. World Competition by zase měla být podobná Arcade u Tekkena 5.

Samozřejmě že se nemůžeme dočkat všech čistých bojů ve VS stylu. Od Standard, což je normální bitka, přes Special Mode, kde si budete moci nastavit už více věcí, až po turnajový Competition. Pokud stále nejste se svými dovednostmi spokojeni, poslouží vám Practice a když zase naopak máte vše za sebou, můžete se kochat trofejemi v Muzeu. Již dříve jsme vám říkali o nových postavách, nyní jen přidáme soupis všech potvrzených. Ještě se spekuluje o návratu Rocka z původního Soul Calibur, ale jistotou by měli být tito: Mitsurughi, Astarotr, Nightmare, Taki, Talim, Ivy, Zasalamel, Setsuka, Tira, Cervantes, Voldo, Raphael a Cassandra.

   

Zdroj: Soulcalibur-Czech

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |